Padání vlasů, únava, bolest svalů a kloubů

21.6.10 12:11

Padání vlasů, únava, bolest svalů a kloubů

Ahoj,
postupně a plíživě se u mě rozvíjí čím dál větší únava - např. po vyndání nádobí z myčky jsem tak unavená, že bych v mžiku spala…padají mi šíleně vlasy (všude po bytě se válí, při mytí vlasů je plná vana), bolí mě záda, klouby a svaly, ale šíleně, i malé záprstní kůstky…zhubla jsem, ale jelikož hubnu cíleně, nevím jestli to tak má být nebo nemá. Bolívá mě hrozně hlava, ale jenom jedno místo vpravo + je mi pořád šílená zima a naopak se potím v noci.
Jak to teď tak čtu, tak to vidím bledě. Hlavně se bojím nějaké rakoviny, nebo něčeho podobného. Zítra si dojdu na krev k doktorovi, ale měl ńěkdo z vás něco podobného? Uklidněte mě, prosím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

133
21.6.10 12:19

Nevím jak moc máš straré dítko, ale ohledně třeba toho padání vlasů, je po porodu asi 4 měsíce prý normální! Co se týká bolesti kloubů to může být i z nedostatku odpočinku, trpím tím taky! A hlava?! To může být taky z únavy! Ale určitě bych nic nepodcenovala a raději navštívala doktora, člověk nikdy neví!!Budu držet pěstičky, aby to nebylo nic vážného!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.10 12:20

ahoj,
může to souviset s tím cíleným hubnutím,záleží jak moc rychle hubneš.Nebo můžeš mít rozhozenou štítnou žlázu.Já to měla po porodu,přesně ty příznaky co popisuješ.Dr.mi pak nasadil léky a do půl roku byl klid.Ted už je neberu,štítná se zbláznila jen v souvislosti s porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.10 12:30

Dceri jsou 2 roky, takze s porodem uz to nema zadnou souvislost. Se stitnou zlazou se lecim, beru hormony,ale ted mi doktor pred 2 mesici tvrdil, ze hodnoty mam v poradku…tak nevim. ale diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15373
21.6.10 12:33

Měla jsem také podobné příznaky a doktor vyslovil podezření na boreliozu. Nakonec se nepotvrdila, doporučil mi nějaké vitaminové preparáty (už si nepamatuju které) a odeznělo to. Tím chci říct, že není třeba se děsit, že umíráš, ale určitě se ukaž doktrorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
21.6.10 12:40

Mad neplaš!!! Žádnou rakovinu nemáš! Ta borelióza mě taky napadá, přesně takový příznaky měla moje babička, táhlo se to půl roku než to zjistili. Taky si ale myslim, že Ti možná něco chybí, železo nebo tak… A místo čtení děsivejch diagnóz radši zajdi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.10 12:41

Hildo!!! :pocitac: :pocitac: :pocitac:
jasny, zajdu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15077
21.6.10 12:46

Hele, neblbni, žádná rakovina - zrovna jsem chtěla říct to železo! To je přesný, já to měla před druhým těhu a úplně stejné příznaky, až na tu hlavu. Dostala jsem Tardyferon (nebo tak nějak) a bylo líp. A to hubnutí tomu jen dodává. Vsaď boty, že to bude něco takového, zaběhni si na krevní obraz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
21.6.10 13:05

Nancy, a nekojíš? Nebo dokdy jsi kojila? Já toto měla přesně před ukončením kojení holek, vzaly si toho opravdu hodně, jakmile jsem kojit přestala, síly se začaly vracet, najednou jsem šla z patra po schodech a nebála jsem se, že mi podklesnou nohy.
Rozhodně bych si ale nechala nabrat krev na tu borelku, to je mrcha, to měla moje mamka. Když bys ale měla ty kloubní bolesti, znamenalo by to, že už ji máš déle, mamka z toho měla srdeční arytmie a návaly jak při přechodu (horka). Spíš si myslím, že to je z únavy.
Kamarádka měla toto čistě psychického rázu, z vyčerpání, měla děti brzy po sobě, taky začala řešit rakovinu, vyšetřili kde co, byla na magnet. rezonanci hubená jak tyčka, no a nakonec to vyřešila antidepresiva. Ona nebyla v depresi, ale spíš v takové úzkosti, najednou myslela, že nic nezvládá a ten mozek to začal dávat najevo takto. Rok brala serotonin v léku a je ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.10 13:07

Betty, ja kojila jen 3 mesice. Na boreliozu mi brali krev pred pul rokem a nic se nenaslo. Tak ja budu doufat, ze to neni leukemie nebo lymfom nebo neco podobneho a snad jen ta stitna zlaza se nejak zblaznila. Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
21.6.10 13:35

Ahoj,a jak moc jsi zhubla???
Taky jakym zpusobem jsi zhubla-pohyb,nejezeni,leky??

Tohle bych videla jako hlavni pricinu toho,co pises.....Ja jednou pri vetsim hubnuti jeste krom padani vlasu a padani na hubu unavou(pardon)jeste i prestala menstruovat :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.10 13:41

farska, moc jsem nezhubla, na kila asi 2, ale spis na centimetry, mam ted 65 kg a 171 cm. dvakrat tydne spinning a to je veskery pohyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
21.6.10 13:43
MadGirlNancy píše:
farska, moc jsem nezhubla, na kila asi 2, ale spis na centimetry, mam ted 65 kg a 171 cm. dvakrat tydne spinning a to je veskery pohyb.

To jsi ani hubnout nemusela dle meho soudu:-) Mas akoratni vahu :palec:
Tak pak bych to videla taky na tu stitnou zlazu.....Ta muze delat nevidanou paseku!!!!
Leky beres dal,nebo Ti je dr vysadil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.10 13:53

farska :kytka: beru euthyrox 100 kazdy den jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
21.6.10 13:55
MadGirlNancy píše:
farska :kytka: beru euthyrox 100 kazdy den jeden.

Beru naprosto totez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Urcite si zajdi na tu krev,ale videla bych to vazna na malinko zeleza-anebo na tu stit.zlazu… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama