Padání vlasů v menopauze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16
24.11.21 12:52

Padání vlasů v menopauze

Dobrý den. Je mi 52 let a od května mi příšerné padají vlasy :nevim:. Štítná žláza v pořádku, krev také. Podle krve jsem v přechodu. Na kožním Alpicort F, methionin, zinek ale padá pořád dál a na hlavě mám už pár chlupů. :zed:
Na gynde mi napsala SHT umělé hormony Femoston 2/10,
ale ty jsem zatím nezačala brát, protože jsem četla, že můžou způsobit rakovinu. Tak jdu pro radu, zda je některá neužívate a nebo máte radu jak zastavit padání. Moc děkuji a omlouvám jsem na pokraji zhroucení. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.11.21 12:59
@Susice píše:
Dobrý den. Je mi 52 let a od května mi příšerné padají vlasy :nevim:. Štítná žláza v pořádku, krev také. Podle krve jsem v přechodu. Na kožním Alpicort F, methionin, zinek ale padá pořád dál a na hlavě mám už pár chlupů. :zed:
Na gynde mi napsala SHT umělé hormony Femoston 2/10,
ale ty jsem zatím nezačala brát, protože jsem četla, že můžou způsobit rakovinu. Tak jdu pro radu, zda je některá neužívate a nebo máte radu jak zastavit padání. Moc děkuji a omlouvám jsem na pokraji zhroucení. :roll:

Nemohu poradit, ale posílám podporu. Drž se. Já měla menopauzu v necelých 40 letech. 7 let jsem měla příšerné návaly horka, vařily se mi i uši, v zimě jsem kolikrát chodila i v tričku s krátkým rukávem, jak mi bylo horko a pravidelně jsem nastydla. Hormonální léčbu nesmím, mám homozygotního Leidna, předávkovávala jsem se přírodními preparáty. V některých je propolis, na ten jsem alergická, tak ten také nesmím. Nakonec se mi podařilo objevit přípravky, které pomohly, ale první asi 4 roky jsem byla, jak ve výhni. Teď je mi 50 a mám od toho pokoj. Tak držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 14:43

Mně naštěstí zafungoval Plantur.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat