Padání vlasů v pubertě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Problémový člověk
Nováček 4 příspěvky 14.06.19 09:12
Padání vlasů v pubertě

Ahoj, asi poslední 2-3 měsíce mi šíleně padají vlasy, hlavně po umytí. I jejich kvalita se hrozně zhoršila, lámou se a jsou skoro všude. Ve předu se mi zdá že jsou úplně prořídlé a dělají se mi tam krvavé stroupky. Mámě jsem to už řekla, ale je jí to jedno. Co mám dělat? :,(

Reakce:
kačka39
Kecalka 411 příspěvků 14.06.19 09:23

Kolik Ti je? Můžeš jít sama k dr.? Dojdi ke své dr. a řekni jí to.

anonim17
Povídálka 11 příspěvků 14.06.19 10:02

Hele kup si nějaký kondicionér a jestli si barvíš vlasy tak se to snaž omezit
kup si kondicioner na to padání a řídnutí mělo by to pomoci
mela jsem to také. :blush:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 10:45

Mám doma puberťáka, řešíme to taky -nemáš stres nebo deprese? To by mohlo být i od toho. Dobrý je i Minoxidil. Nebo zajdi na kožní a poraď se (od 15 let můžeš sama, jen podepsaný papír se souhlasem rodiče)

Ou
Echt Kelišová 7844 příspěvků 14.06.19 12:09

Běž k lékaři.

Nejpravděpodobnější příičina je nějaké ne úplně banální zdravotní problém - nečastjěi porucha štítné žlázy.

Hned v ráno pondělí na lačno na krev.

Kondicionery fakt nepomůžou, potřebuješ za pomoci lékařské diagnostiky zjistit co to je.

Pokud se vyloučí vnitřní příčina, pak má smysl chodit na kožní.

Jiná varianta je že si utopená v sebenenávisti a dietách a tohle je důsledek hladovek a poničeného neurohormonálního prostředí v důsledku poruch nálady - ale i dřív než se člověk začne léčit s duševní bolestí, je potřeba vyloučit ty tělesné.

Až se to zaléčí - ať už to je cokoliv, tak vlasy zase dorostou.

Váš příspěvek
Reklama