Padání vlasů ve 3. trimestru

18.1.20 20:03

Padání vlasů ve 3 trimestru

Ahoj, je tady nějaká maminka, které během těhotenstvi hodně padaly vlasy? (ne jenom v 1 trimestru) Jsem na konci 8 měsíce a vlasy pořád hrozně padají, už jsem z toho zoufalá :(. Akorát beru železo na krvinky a ostatní odběry mám ok. Máte nějaké tipy jak zmírnit padání vlasů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1917
18.1.20 20:05

Mě vypadali strašně ale až po porodu, úplně prameny. S tím nic moc nenadelas, hormony :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10179
18.1.20 20:25

@anonymka005 Mně padaly na konci těhotenství a pak ještě tak 8mesicu po porodu. Hrůza. Udělaly se mi kouty, ale nepomohlo nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
18.1.20 20:37

Ano, i mne padaly trochu na zacatku a pak se to rozjelo ke konci tehu. Pak male zlepseni a tri mesice po porodu…zastavilo se tak v jednom roce ditete, ale jeste ted - dva roky po porodu mam dole jen „cary“ a spoustu podrostu. Myslim, ze se pro to neda nic moc udelat. Jez vitaminy pro tehotne i po porodu, at je telo pri sile, jinak je to otazka hormonu… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 18:00

Díky za reakce, budu to muset vydržet, ale co bych pro toho malého tvorečka nevydržela :slight_smile: jsem ráda, že v tom nejsem sama a vlasy snad zase dorostou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 18:05

@anonymka005 jestli tomu chces trochu pomoct, tak koukni na doplnek stravy Venira..me v prvnim tehotenstvi doporucila kamaradka a zachranilo mi to vlasy..je to jediny, co muzou i tehotne a kojici..je to sice drazsi, ale funguje..i nekolik mym kamaradkam to pomohlo! :hug: ted jsem znovu tehotna a zobu to od zacatku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama