Pag, Hvar, Brač - výhody a nevýhody?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11275 příspěvků 24.02.19 08:56
Pag, Hvar, Brač - výhody a nevýhody?

Ahoj, vybírám dovolenou. Přemýšlím o těchto ostrovech. Máte někdo zkušenost?

Reakce:
Martassek
Kecalka 350 příspěvků 24.02.19 09:18

Brač je moc pěkný, ale tak na jednodenní výlet lodí. Osobně bych Vám doporučila Omiš. Je to krásné městečko a v kempu Galeb je veřejnosti přístupná písčitá pláž s postupným vstupem do moře, ideální pro děti. V okolí jsou pak možnosti krásných výletů. ;)

JaLu
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 24.02.19 09:44

Záleží, co od dovolené očekáváte. Byli jsme v říjnu týden na Brači a rozhodně jsme se nenudili, v rámci výletů jsme ho celý projezdili a bylo tam co vidět. S Hvarem a Pagem nemám zkušenost. Hvar i Brač jsou závislí na trajektu, Pag dostupný z pevniny autem a je na něj kratší dojezdová vzdálenost.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 24.02.19 11:42

Brac je krasny, Hvar take, ale uz dost vzdaleny od nas autem a hodne větrný a Pag bych vynechala, ten je sice relativne blizko, ale docela spinavy.

Genovesa
Extra třída :D 11275 příspěvků 24.02.19 15:42

@JaLu Jak dlouho jste jeli? Děkuju

JaLu
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 24.02.19 15:59

@Genovesa Já to napsala blbě, že to vyznělo, že jsme tam byli teď, ale my tam byli už v roce 2011. U nás je to složitější, že řídí jen manžel a nechceme jezdit na jeden zátah, vždy v autě někde kus noci prospíme, tak se ten čas blbě určuje. Koukala jsem na google maps a dle nich to z Prahy do Splitu trvá 10 a půl hodiny a pak to myslím bylo ještě hodinu trajektem.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 24.02.19 19:36

Na Brači jsme byli jak v resortu blízko Supetaru, kde bylo výborné all inclusive tak na druhé straně v Bolu, tam bylo lepší koupání, ale obě místa byla moc fajn. Pag se mi nelíbil vůbec, ten bych vynechala.

Genovesa
Extra třída :D 11275 příspěvků 24.02.19 21:54

@Ijen Díky. Už jsem se těšila, že nepojedem tak dlouho. Ale asi nám nic jinýho nezbyde. :lol:

Váš příspěvek
Reklama