Palanda se zvýšeným zábradlím

3384
25.3.08 21:25

Palanda se zvýšeným zábradlím

Ahojik všem,

měla bych dotázek. Čekáme druhé miminko a potřebovala bych vyřešit prostor. Malej byteček. A tak jsem přemýšlela koupit palandu se zvýšeným zábradlím, aby 2,5 letá dcerka nemohla spadnout /přepadnout/. Zatím do dolního prostoru bych dala postýlku s mimískem. Neřešil tento problém už někdo?? Díky za případné rady. :o) Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2226
25.3.08 21:51

no já nevím, jestli to není trochu brzo. co takhle pro vás patro, myslím velkou postel zvednutou, a pod ní postýlky pro obě robata a ještě se tam určitě něco vejde. dají se pak udělat třeba závěsy, že to bude dělat iluzi pokojíčku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
25.3.08 22:01

Já si taky myslím, že je to příliš bzro, ale na to se nikdo neptal, že jo. :wink:

My máme postel od Domestavu, je to celé jako skládačka, takže se z postele dá udělat palanda i vyvýšená postel, když bude potřeba. Až bude druhému prckovi cca 18 měsíců, taky budeme muset něco vymyslet, buď půjde starší ségra na palandu nebo bude vyvýšená postel a druhá postel bude do L.

Vložím sem fotku naší postele se zábranama, myslím, že z toho dítě nespadne ani když bude postel vyvýšená, ale jak říkám, dvouapůlletý dítě bych tam nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
25.3.08 23:37

Ada šla v našem bývalém pidibytě na palandu ve dvaceti měsících. Měli jsme LO z IKEA a ušili jsme jí zábradlí (plán byl, že časem půjde Pepi pod Adu - jenže jsme to vyřešili jinak - stěhováním). Tady je postel ještě bez zábran:

http://rodina.cz/…180229_1.jpg

A tady je zábradlíčko:

http://rodina.cz/…0305_1_1.jpg

Teď je postel složená na půdě, holky mají klasické postele - ale na tuhle ještě dojde. Zhruba za rok se budou stěhovat do naší ložnice a tuhle postel zase poskládáme. Budou mít zase v pokojíčku bunkr :)

Byla malinká - schválně jsme ji stěhovali do postele měsíc před narozením Pepi - a zvládla to na jedničku - tak se neboj, ju?

L.

PS: Nahoru uměla vylézt od začátku a Pepi se to naučila hravě ve třinácti měsících… LO se už teda neprodává, ale možná by ses mohla inspirovat - dá se to sešroubovat jako nízká postel s nebesy, středně vysoká postel i vysoká postel s prostorem pod - nebo se dvěma rámy jako klasická palanda.

PPS: Normálka mi začalo být po bytě smutno :) Zažili jsme tam spoustu krásného :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama