Palčivá bolest prsou v 9tt těhotenství.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 12:49
Palčivá bolest prsou v 9tt těhotenství.

Zdravím,
prosím o názor či zkušenost. Již týden mě hodně bolí až pálí prsa. Zvětšila se mi asi o dvě čísla a bolí. Přijde mi jakoby mi pálel celý hrudník, ale nejsem si jistá zda to nejsou jen ty prsa. Ale pálí mě i když jsem v klidu, nemusím si na ně ani šáhnout. A když piju, tak to zapálí víc. V noci mě i vzbudí paliva bolest když se otáčím. Zažila jste to některá? Nebo mám zítra zajít k obvoďačce. :think:
Upřímně - koukala jsem na net, ale tam hned vyjedou horory, jako příznaky infarktu či angíny pectoris.
Je to mé třetí těhotenství, u minulých tohle neznám.
Snad mě někdo uklidníte. Děkuji :kytka:

Reakce:
TRG
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 30.06.19 14:01

Me vic bolely v prvnim tehotenstvi, pres den relativne OK, v noci jsem se pri otaceni bolesti vzbudila. Prislo mi to az smesne, popravde. To nejhorsi trvalo tak 3 tydny, pak to odeznivalo. Nemas doma dva kluky, nebo dve holcicky? Ze bys treba cekala „to opacne“. Nekdo to tak ma. ;)

Jinak zkus volnou kojici podprsenku na spani. Prsa jakz takz udrzi na miste a netlaci, mne to ulevilo. Ale podle me to neni zdravotni problem, jen tehotenska neprijemnost.

Jo… A negoogli uz! Kdyby to bylo fakt nesnesitelny, volala bych gynekologovi a pak popr. obvodakovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 15:21

@TRG Děkuji moc za odpověď :) Na gyndu jdu ve čtvrtek. Není to nic co by nešlo přežít, je to nepříjemný. Googlit už nebudu, je to stresující :zed: :D
Mám doma dvě holky, vše mi přijde stejné kromě těch prsou.
Moc děkuji, jsem klidnější.

Váš příspěvek
Reklama