Pálení a bolení vzadu v pochvě

Anonymní
26.12.19 18:30

Pálení a bolení vzadu v pochvě

Dobrý večer všem přeji. Možná se mi budete smát, ale nemám zkrátka tolik zkušeností, abych věděla co a jak… :roll:

S přítelem používáme ochranu spermicidní gely, lépe řečeno tablety. Vyhovují nám, a přijdou nám i spolehlivé po 1.5 roce užívání v jakémkoli cyklu. :potlesk:
Bohužel, jsem měla 2× problémy. Poprvé mě to trochu při styku pálilo (je to asi měsíc, teď jsme se viděli po době ). Přitom suchost na místě nebyla, akorát jsem měla pocit, že nejsem ještě 100% připravena na zasun.
Podruhé to bylo horší, opět pálení potom co do mě vnikl, (Pharmatex jsem v sobě už pár minut měla) ale i bolest. Jakoby tam vzadu, když mi dal partner me nohy na jeho ramena. Což děláme běžně… Ale tentokrát mi to prostě bolelo, když mi dal nohy normálně, tak to bylo v pořádku, až na pálení.

Myslíte, že negativní reakce na Pharmatex se může projevit i po xx měsících? Jinou formu antikoncepce nechceme. HA už nikdy v životě nechci a přítel zase kondomy, které jsme užívali ze začátku… Dnes mám 6 dní do začátku měsíčku a nevím zda prostě neplasim, ale mám vodnaty čirý výtok, bez zápachu. Zda je to normální nebo ne?? Nikdy se nepozorují, ale potom nezdaru v milování sledují i to co normálně ne…

Prosím anonym, rodina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.12.19 18:40

Ja to mela taky a bolesti pri vsech polohach. Muzes mit zanet nebo plisen :nevim: urcite navstiv mudr. normalni to neni.spis to vidim na plisen.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.12.19 18:43
@Anonymní píše:
Ja to mela taky a bolesti pri vsech polohach. Muzes mit zanet nebo plisen :nevim: urcite navstiv mudr. normalni to neni.spis to vidim na plisen.

Byla jsem na gynekologickém vyšetření a u obvodního na krvi a nic mi nenašli. I cytologii jako každý rok mám v pořádku. Zvláštní je, že s vibrátorem mě to nebolí a to je velikostně stejně nebo možná víc, než přítelovi přirození, ale je pravda, že při misionáři jakoby si neuvedam nohy, když si to dělám sama…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama