PÁLENÍ A BOLEST PŘI SEXU

Anonymní
10.2.21 22:20

PÁLENÍ A BOLEST PŘI SEXU

Dobrý den, potřebovala bych poradit.. když jsme s přítelem poprvé souložili, moje to bylo poprvé, přítele ne, měl kondom, a poprvé mě to hrozně bolelo a pálilo, což jsem myslela že je normální, a že podruhé to bude lepší, ani další pokusy nebyli lepší, a pálilo to ještě více a přítel se do mě nemohl ani dostat jaká to byla bolest a pálilo to, nemůže to být podrážděné nebo něco takového, mám to tam trochu červené a pálí po tom co to zkoušíme, ale přítel se do mě ani nedostane. Předem děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24636
10.2.21 22:35

Kupte si v lekarne nebo drogerii lubrikacni gel.
Plus ty musis byt uvolnena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 22:41

@Svistice Ano lubrikační gel jsme zkoušeli dneska, a pálilo to ještě více než normálně, proto jsem se chtěla poradit co jiného zkusit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 22:47

Mám podobný problém. Hlavní je o tom s přítelem mluvit já dělala přesný opak. Pokud jste to zkoušeli vícekrát po sobě v bližší době je možné, že se sliznice nestačila obnovit a potom jste ji znovu podráždili, takže se to furt vrací. Nejprve bych to zkusila jen s prsty kolik se do tebe vejde, aby ti to bylo příjemné. Také bych zkusila lubrikant (neskutečný pomocník). Důležitá je i předehra, zkuste to pomalu a klidně. Nemusíte na to hned vletět, důležité je aby jsi se nebála a nespojila si sex s bolestí a nepříjemným pocity. Každopádně pokud bude problém přetrvávat neprodleně bych zašla na gyndu a vyžádala si nějaké vyšetření (mě poslali do nemocnice ke schopnějšímu doktorovi, protože měli podezření, že budu potřebovat i chirurgický zákrok - lehký). Ten mi udělal důkladné vyšetření a prohlásil ať zkusím zajít za sexulogem, že jsem naprosto zdravá. Doufám, že jsem tě nevystrašila, ale chci jen pomoct. Já to nechala dlouho být a asi jsem to tím jen zhoršila. A hlavně jsme s partnerem také špatně komunikovali, kdyby jsme neudělali tyto zásadní chyby možná by jsme dneska nemuseli nic takového řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 23:02

Děkuji za pomoc, ano s prsty to zkoušel a vešel se pouze 1 prst, ano a taky jsme zkoušeli lubrikační gel a pálilo to ještě více, tak nevíme jestli ten lubrikační gel pořád používat nebo ne.. každopádně děkuji za pomoc.

• Citovat
  • Nahlásit
2415
10.2.21 23:20

Muzes byt alergicka na latex, nebo jinou chemickou slozku co obsahuje jak kondom tak lubrikant. Kupte si prirodni gel, maji treba na krasa.cz a zkuste pomalu prsty. Uvolnit se, masaz pysku, neni kam pospichat. Ona i psychika a strach z neznameho udela sve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat