Pálení a řezání při močení 3 týdny po porodu

17.7.19 12:32

Pálení a řezání při močení 3 týdny po porodu

Ahoj, jsem 3,5 týdne po porodu a od včerejška mě začalo pobolívat u hráze a při močení to až řeže, pálí, gyndařka má tento týden dovču. Nevím, jestli jsem mohla nachladnout, ale mám to dole zarudlé, měla jsem strach, abych neměla poraněné šití, ale to se zdá dobré. Měla jste některá podobné problémy? Šlo o zánět močového měchýře? Já na to vůbec netrpím, tak nevím :-o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15855
17.7.19 12:35

@mandarinkapomeranc Šla bych na kontrolu do nemocnice, kde jsem rodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
17.7.19 12:40

Také bych zašla do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
17.7.19 13:23

Já jsem po porodu taky dostala zánět močového měchýře, 2× po sobě. Zašla bych taky do porodnice na kontrolu. Veznou ti moč a zkontrolují zda je i šití v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
17.7.19 13:38

@mandarinkapomeranc
nezažila jsem, ale pokud je akutní problém močové trubice (mimo jiné), tak si hned kup brusinky co mají přídomek mega nebo forte a hned začni zobat, tohle se bude jen zhoršovat

nebo pokud by se nemohly tablety třeba kvůli kojení (to nevím), tak se dělá i sirup Uroval pro děti od 6ti měsíců a ten se může (dospělá dávka) určitě i při kojení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
17.7.19 13:41

A stehy už se ti rozpustily a vypadly? Já toto zažila 3×, u každého dítěte, vždy když se uvolňovaly stehy, vždy kolem 14. - 20. dne od porodu. Šlo za ně už i pěkně tahat, povytahávat je, bylo jasné, že to patří k tomu… a běhe pár dnů zmizely všechny a s tím i pálení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
17.7.19 14:18

A víš jistě, kde všude jsi byla šitá? (já jsem třeba den po porodu stehy vůbec neviděla a nikdo mi neřekl, kde je vlstně mám) Po pár týdnech jsem taky nesnesla jít na malou, myslela jsem si taky že jde o zánět, ale na gyndě mi řekl, že se mi jen trošku pootevřel steh nahoře - byla jsem šitá hlavně tam. Takže jsem koupala v řepíku a na malé prostě jen trochu brečela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
17.7.19 14:48
@kjhui píše:
@mandarinkapomeranc
nezažila jsem, ale pokud je akutní problém močové trubice (mimo jiné), tak si hned kup brusinky co mají přídomek mega nebo forte a hned začni zobat, tohle se bude jen zhoršovatnebo pokud by se nemohly tablety třeba kvůli kojení (to nevím), tak se dělá i sirup Uroval pro děti od 6ti měsíců a ten se může (dospělá dávka) určitě i při kojení

Nebo mě hodně pomohly cucavé pastilky (bonbony) od Swiss natural. Koupíš normálně v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.7.19 15:21

Holky, diky za rady, sita jsem byla hodne, ale prave stehy mi zacaly asi vypadavat uz tak ored deseti dny -modre a zlute nitky…a zanet mocovych cest jsem vylozene nikdy nemela, jen v tehu nabeh, tak jsem brala dvoje atb..musim asi do te porodnice, snad to nebude nic zavazneho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.19 16:54

Tak je dobře, že jsem šla, udělli mi kultivaci moči, stěry a zatím na mykózu nasadili vaginální tablety, v pondělí se dovím další výsledky a atb mě prý pravděpodobně neminou…děkuji všem za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
19.7.19 08:46

To je dobře, že Vám udělali kultivaci a stěry a nedali Vám ATB naslepo.
Tak přeji brzké uzdravení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama