Pálení a řezání při močení , 4 dny po porodu

Anonymní
16.10.20 16:10

Pálení a řezání při močení , 4 dny po porodu

Ahojky. :mavam:
Mám takový problém. Jsem 4 dny po porodu a nemohu čůrat jak moc to pálí a řeže. V porodnici mi říkali že čůrat pod proudem vody. No je to to samé. Trochu lepší to je ale pořád to pali a řeže jak čert. Mám strach chodit čůrat.
Prosím vás, nevíte co kromě toho čůrání do proudu vody může ještě pomoct od té bolesti?
Je to celkem masakr.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7131
16.10.20 16:21

Vypadá to, že se ti asi zanítily močové cesty. Očistky jsou vysoce infekční a tak si zkus co nejčastěji umývat spodek. A zvýšit pitný režim, ať se ti ta močová trubice víc proplachuje. Možná by bylo na místě zavolat lékaři a poradit se. :think: Pamatuji si, že mě to taky trošku řezalo, ale fakt trochu a hned jsem zahájila ještě vyšší intenzitu omývání a nějak jsem to zvládla sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
16.10.20 16:26

Měla jsem to po obou porodech taky. U prvního to skončilo zánětem močáku :?, po druhém jsem brala Urinal Akut a hodně pila a postupně to odeznělo, ale trvalo to teda minimálně dva týdny…No když se to nebude lepšit, tak radši dr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 16:33

No právě že mě to pálí jen na jedné straně a ve předu. No jak je malý stydký pysk.

• Citovat
  • Nahlásit
7131
16.10.20 16:52

Takže nejde o to čůrání jako takové, ale o vnější partie? V každém případě vlažnou vodou sprchovat, sprchovat, sprchovat… Často si měň vložky, pokud z tebe vyloženě neteče krev proudem, zkus chvilkama větrat. A každou chvilku omývat… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 17:10

Nu pálí mě to jen když čůrám. Trvá třeba 2 až 3 minuty než ta bolest přejde.
Jinak je to jak je malý stydký pysk. Zepředu

• Citovat
  • Nahlásit
3499
16.10.20 17:18

Může to být porodní poranění. Ono to chvíli trvá, než se to zahojí.
Ale kdyby to mělo jít na močák, jak píšou holky výše, tak určitě nasaď brusinky - ty dělají s močákem zázraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
16.10.20 17:23

Mě hodně pomohlo když jsem curala ve sprše s proudem vody v předklonu. Tudíž moc mi netekla pres porodní poranění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
18.10.20 11:38

Já jen poradím čůrat ve sprše i doma (já to tak měla 2 týdny) a můžeš zkusit dubovou mast nebo mýdlo a oplachovat po každé potřebě, brusinky taky nejsou na škodu, ale pokud by to trvalo už moc dlouho poradila bych se na gynde, může to být opravdu močák :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama