Pálení a tlak v pochvě 14tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kajuska001
Kecalka 308 příspěvků 04.08.19 17:59
Paleni a tlak v pochve 14tt

Holky jsem 15tt zacatek a mam divny pocor neprijemny u cipku nebo v pochve jakoby, u prvniho jsem to taky tak mela a zkracoval se mi cipek ale vcera na pohotovosti cipek 39mm uzavreny tuhy a doktor se na me dival jak na magora ze nic takoveho neslysel, zaner nemam pro curani mi nic nedela zle. Proste tlak nebo paleni svedeni ja nevim vevnitr nekde u cipku nebo mocaku v pochce je to fakr neprijmene jestli to budu mit az do konce tak asi se zblaznim (uprvniho to same) co to muze mit mats nektera zkusenost?? Teeba ze mimi tlaci na deloju nebo mocak na delohu a ty vazy se rozrahuji a tak? Cely den to nedela ale nekdy pomalu jo no :(kdyt vic piju je to lepsi ale nekdy ani to nepomuze :( mate nejaka podobny problem? snad to neni tim cipkem ze se mi treba zkrati :( Dekuji

Reakce:
hipisek84
Závislačka 3060 příspěvků 04.08.19 18:29

Ahoj :mavam: kolem 20tt jsem mela dost podobne problemy. Pokud jsem pila malo, tak me to bolelo o dost vice. Takove bodave bolesti u cipku a paleni. Na gynde jsem byla, z kultivace vysla tedy kvasinka, ale presly ty problemy drive nez byly vysledky. Osobne se domnivam, ze to bylo rustem delohy a taky ze mi tam prcek sedel nejak blbe na mocaku. Pak to preslo tak nějak samo. Ale chce to, aby ti udelal nekdo treba ty stery a rozbor moci. Jinak preji, aby to brzy preslo :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 18:40

@kajuska001 asi kvasinka, delal ster? A k tomu rust delohy.

kajuska001
Kecalka 308 příspěvků 04.08.19 18:50

Diky holky zkusim se pootam, k moji dr jdu 14teho ovsem na pohotovosti byli teda protivni, myslite ze muzu zkusit brusinkove tablety ze by to treba bylo mocakem, kdyz piju vic tak je to lepsi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 18:53

@kajuska001 dle me zbytecne neco zkouset naslepo. Pockala bych na doktorku nebo ji zavolala. Na kvasinky se daji koupit volne prodejne cipky. Mela jsemv teh. vicekrat, ale radeji konzultuj

kajuska001
Kecalka 308 příspěvků 04.08.19 18:54
@Anonymní píše:
@kajuska001 dle me zbytecne neco zkouset naslepo. Pockala bych na doktorku nebo ji zavolala. Na kvasinky se daji koupit volne prodejne cipky. Mela jsemv teh. vicekrat, ale radeji konzultuj

Kvasinky to urcite nejsou nepali nebo nesvedi me primo pochva ale spis nekde mocak jakoby tlak nebo tak neco,

kajuska001
Kecalka 308 příspěvků 04.08.19 19:02

Kazdopadne to mam vzdy jen v tehu a uz tehdy mi to sem tam delalo a dr stery delala na zacatku a vse ok i z moci

hipisek84
Závislačka 3060 příspěvků 04.08.19 20:20

@kajuska001 Treba muzes mit nekde nějaké srusty. Nejsi po operaci apod? A ty vszy se taky rozvolnuji. Mohl by pomoci treba horcik…

kajuska001
Kecalka 308 příspěvků 04.08.19 20:31

@hipisek84 jsem po cisari ale to uz jsem mela u prvniho tehu, a vse ok ultrazvuk a vse ok, horcik u prvniho nezabiral

Váš příspěvek
Reklama