Pálení hlavy po barvení u kadeřnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sonakrhounek
Kecalka 205 příspěvků 02.10.14 13:42
Pálení hlavy po barvení u kadeřnice

Mám velký problém po dobarvení odrostů u kadeřnice. Vždy jsem chodila do dobrého salonu, ale včera jsem zašla do kadeřnictví v obchoďáku, což byla chyba :-(… Kadeřice mi natřela můj odrost, ale už pár minut po nanesení barvy to začalo strašně štípat. Ona mi pak řekla, že jí řekla šéfová, ať mi tam dá 12. Já barvám nerozumím, ale strašně to štípalo. Kadeřnici to nezajímalo a po umytí nás čekal šok - místo mé blond tam bylo u kořínků něco jako kanárkově žlutá. Obarvila mi i trošku víc než ty odrosty, takže mi vršek hlavy strašně svítil! Ona sama uznala, že to musí přebarvit. Zase se radila se šéfovou a já jim jen zdůrazňovala, ať to mám hlavně do studena. Žádný zlatavý odstín! Jenže mám teď na hlavě u kořínků mnohem tmavší barvu než jsem měla původně a navíc mě od včerejška strašně bolí hlava a příšerně štípe! Byla jsem tam snad 4 hodiny a vlasy mám úplně zničené za 1020 Kč!!! Všichni mi říkají, ať jdu ihned vlasy reklamovat, ale já bych už nevydržela další přebarvování u nich… :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Gerberka
Závislačka 3238 příspěvků 02.10.14 13:47

@sonakrhounek

hrůza a vůbec nezávidím…to ti asi nepomůže, viď??

díkybohu za přírodní henu - nedám na ni dopustit :palec:

jediné, co mě napadá - buď ráda, že ti vlasy nevypadaly nebo tak něco…ale co s tím, neporadím :nevim:

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 02.10.14 13:48

Řekla bych že máš spálenou pokožku :cert: normálně bych se tam s nima šla hádat o navrácení peněz…určitě bych ted žádnou barvu na vlasy nedávala dokud se pokožka nezahojí…počkala bych min. dva týdny aby se ti vlasy nezačaly lámat u kořínků…zkus zábaly z kondicionéru na pokožku, to by ti mohlo trochu ulevit, pak až budeš ok a yroufneš si zajdi ke SVÉ kadeřnici at ti tu žlutou stáhne :nevim:

AstraG
Závislačka 4454 příspěvků 02.10.14 13:49

No mě se stalo, že když mě to jednou takto pálelo a barva už i syčela, tak mi kadeřnice vlasy spálila, byly jak chemlon a všechny ty spálený vypadaly, hroznej zážitek. Po každým umytí mi jich vypadalo ještě víc a při foukání odlítaly napůl olámaný spálený kousky do prostoru

sonakrhounek
Kecalka 205 příspěvků 02.10.14 13:54

Já mám právě strach, aby mi vlasy ještě nezačaly padat! Mám je dlouhé a byly hezké :x do včerejška… Já se tam asi fakt půjdu hádat, páč je to děs. Ta barva i to svědění!

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 02.10.14 13:54

Taky myslím že máš spálenou pokožku, to jako že použili 12procentní peroxid? 8o tak to je síla :cert: kamarádky mamce jednou po zabalení do alobalu začali vlasy i hořet..

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 02.10.14 13:54

Šla bych to reklamovat a požadovala vrácení peněz. Je celkem jasné, že ti to totálně zmrskali

sonakrhounek
Kecalka 205 příspěvků 02.10.14 13:56

Asi použili peroxid 12! Ta kadeřnice i nakonec uznala, že ty vlasy tou 12 dostaly strašně zabrat, že to neměla dávat…, ale když jí to řekla šéfová, tak poslechla!

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 02.10.14 13:56

8o Já bych normálně nezaplatila.

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 02.10.14 13:58
@sonakrhounek píše:
Asi použili peroxid 12! Ta kadeřnice i nakonec uznala, že ty vlasy tou 12 dostaly strašně zabrat, že to neměla dávat…, ale když jí to řekla šéfová, tak poslechla!

12% peroxid není skoro vůbec doporučován pokud si nechce dotyčná zničit vlasy :cert:

sonakrhounek
Kecalka 205 příspěvků 02.10.14 13:58

@WERISKA já byla tak mimo, že jsem se nezmohla včera na žádný odpor. Bylo mi špatně, bolela mě strašně hlava… Dnes to ale začínám řešit, mám vztek, že mě takhle poškodili

blumen
Hvězda diskuse 46865 příspěvků 02.10.14 14:01

@sonakrhounek muzes mit i alergii na tu barvu, mela to kamaradka. Uz bych to neprebarvovala, jednou mi tam nechala kadernice dlouho melir a ty vlasy se mi pak na tom miste polamaly u korinku, a vypadaly. Dorustalo to pak samozrejme pres rok. Spis zkus nejaky balzam na zklidneni pokozky hlavy

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 02.10.14 14:01
@sonakrhounek píše:
@WERISKA já byla tak mimo, že jsem se nezmohla včera na žádný odpor. Bylo mi špatně, bolela mě strašně hlava… Dnes to ale začínám řešit, mám vztek, že mě takhle poškodili

tak tam zajdi ted. Máš nějaký doklad?

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 02.10.14 14:02
@sonakrhounek píše:

jako já se ti vůbec nedivím já použila jednou 12% peroxid a vlasy byli jak chemlon :cert: už je to pár let a vlasy se mi zpamatovávali dost dlouho, taky mám dlouhé vlasy a nechtěla jsem je ostříhat takže jsem musela žít s tím :(

blumen
Hvězda diskuse 46865 příspěvků 02.10.14 14:03

Nemela bych chut se s nimi druhy den hadat. Jak se znam, servala bych je na miste.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >