Pálení hlavy při odbarvování u kadeřnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lassa
Kecalka 232 příspěvků 19.10.14 09:25
Pálení hlavy při odbarvování u kadeřnice

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda některá máte zkušenost s pálením pokožky hlavy, při odbarvování u kadeřníka. Včera jsem byla v kadeřnictví, chtěla jsem platinu a nechala jsem to na kadeřnici, jestli mi tam udělá něco na způsob melíru nebo tak, je to totiž taková moje známá a všichni i ji chválí, ale hodně mě teda zklamala. Nejdřív mi začala dělat klasický melír a pak na zbytek vlasů napatlala nevím jestli odbarvovač nebo co, já se v tom nevyznám, ale po chvilce to začalo pálit jako čert, až mi slzeli oči 8o ale nějak jsem to přetrpěla. Řiká mi že to možná bude trošku pálit, už to se mi zdálo divné, protože když jsem se bavila s mamkou, tak mi řekla, že pokaždé se jí kadeřnice ptá, jestli to nepálí. No nic, asi po hodině, ne li déle mi to smyla, to jsem vypadala skoro jako sluníčko tam kde nebyl ten melír, ale nějaký ten odbarvovač či blond barva, nevím :nevim:. Pak mi na to dala ještě platinový přeliv, no ve finále to platina teda nebyla, ale dobrý, ven se to nosit dá, prostě taková nejednolitá blondýna. No a dnes ráno, jsem si nahmatala v hlavě asi 4 strupy :? a pokožku mam takovou bolavou. Nikde se nemůžu dočíst co mohla udělat špatně, tak se ptám zde.

Reakce:
Kirbisek
Kelišová 5635 příspěvků 19.10.14 09:59

Já mám po odbarvení taky někdy stroupky. Někdo má na to holt citlivejší pokožku. :nevim:
Jako blondýna musím ale říct, že bych spíše řešila tu platinovou barvou - pokud jsem u kadeřenice, a chci být plavá, odcházím opravdu s bílou barvou! Ne žlutou jako sluníčko!!!

Příspěvek upraven 19.10.14 v 09:59

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 19.10.14 09:59

Máš nejspíše popálenou pokožku po použití peroxidu tady je podobná diskuze https://www.emimino.cz/…nice-204609/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >