Pálení močového měchýře v těhotenství

9.3.17 13:09

Pálení močového měchýře v těhotenství

Ahoj holky, jsem ve 20tt a nějak me porad trapi mocovy mechyr. V minulosti jsem jiz nekolikrat prodelala zanet mocoveho mechyre. Nyni jeste necitim az takovou bolest a uz delsi dobu na stridani citim, ze se to rozjizdi. Kazdopadne, beru Uroval manosa akut a pomaha to. Ale chci se zeptat. Muzu s tim palenim na pohotovost? Na urologii jsem se objednala, ale uz to asi nevydrzim.
Dekuji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10291
9.3.17 14:37

Já teď v těhotenství měla 2× zánět močáku a infekci ledvin. Určitě na pohotovost běž, pokud se to fakt nedá už vydržet. Není to sranda, můžeš i díky tomu potratit ( ale nechci tě strašit) Raději co nejrychleji k doktorovi, než aby bylo pozdě. Dá ti antibiotika, které miminko nijak neohrozí a bude to přece jen lepší :kytka: Vím o čem mluvím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 15:41

@Ketris vydrzet se to da, ale je to spis neprijemne, ale vzhledem k tomu vsemu si pro jistotu na pohotovost zajedu. Vyhodit me nemuzou :think: snad mi neco daji, a budu hlavne klidnejsi ze se to nejak resi a leci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
10.3.17 07:35

Dojdu si radši ;) Já byla hned ze začátku, někdy v 9. tt, protože mě to dost trápilo. Den dobrý, druhý den pálení, nepříjemný pocit na malou a v kombinaci s tím zvracením nic moc :) Navíc mi v moči plavaly takové bílé vločky a podle papírků jsem tam měla bílkovinu. Driv jsem měla zánět ledvin, tak jsem to tentokrát nechtěla podcenit. No na pohotovosti mě cévkovali a za 2 hodiny dorazil negativní výsledek :) Takže třeba to nic není, jen podráždění, ale nepodceňovala bych to. Pro můj klid to bylo důležitý, od té doby se to hodně zlepšilo, třeba to bude i tvůj případ :) A jestli ne, aspoň to zaléčí a budeš mit pokoj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama