Palení očí na konci těhotenství máte zkušenost?

54
29.3.20 21:11

Palení očí na konci těhotenství máte zkušenost?

Ahoj jsem nyní 32TT, už dva dny mě strašně pálí oči přitom je nějak nemám červený ani mi nepřijdou suchý, nosím brýle právě proto, že trpívám na suché oči, takže ten pocit znám nevíte z čeho to může být? Jinak mám těhu cukrovku od 28TT držím řádně dietu, hodnoty většinou ok, někd yse mi stane, že mi to trochu skočí třeba, že mám místo 7,8 po večeři 8,0, ale tak to není nějaká strašná hodnota ne? Já jenom jestli to třeba nemůže souviset nic jinak mě nenapadá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3137
29.3.20 21:24

Nemáš alergii na pyl nebo tak. Teď začíná všechno kvést, taky mě svedi oči, ale jsem pár týdnů už po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1404
29.3.20 21:37

Zrovna dneska jsem se na to ptala v jedný skupince. Jsem 36tt a mám úplně sucho v nose a pálí mě oči. Občas se mi i spustí z nosu krev. Alergii prokázanou nemám, ale před domem nám roste velká bříza tak nevim jestli je to těhotenstvim nebo alergie. Neni to nějak hrozný tak to zatim nechám být. Nos zvlhčuji mořskou vodou a do očí si koupim kapky až se dostanu do lékárny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
29.3.20 21:46
@JancaS84 Alergie nemám, ale je dost možný, že v těhotenství je člověk citlivější mění se ti tělo tak možná proto, taky už jsme nadtím přemýšlela :nevim: @zuza92
@zuza92 píše:
Zrovna dneska jsem se na to ptala v jedný skupince. Jsem 36tt a mám úplně sucho v nose a pálí mě oči. Občas se mi i spustí z nosu krev. Alergii prokázanou nemám, ale před domem nám roste velká bříza tak nevim jestli je to těhotenstvim nebo alergie. Neni to nějak hrozný tak to zatim nechám být. Nos zvlhčuji mořskou vodou a do očí si koupim kapky až se dostanu do lékárny.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.3.20 08:32

@snažillka
Zdravím já jsem tedy začátek 6tt ale taky mě pálí oči a mám sucho v nose :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...