Pálení po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 19:38
Pálení po porodu

Ahojky chci se zeptat jsem 5 den po porodu… Nebyla jsem šitá bez epidurálu… A pálí mě při čůrání… Je to občas už děsný pomáhá mi se vyčůrat při sprchování nebo trošku vody ve vaně..
A cítím že mě pálí jen jedna strana…
Nevíte co s tým?

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11727 příspěvků 12.08.19 19:40

A nejsi jenom poškrábaná? Mě první syn jakoby odřel, že to nebylo na šití, ale palelo to :think: čůrala sem asi týden po porodu jenom ve sprše, pak se to upravilo samo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 19:46

Ano jsem podřena dostala jsem nějaký zásyp
Ale je to už nesnesitelné že fakt musím být ve vaně nebo sprše

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11727 příspěvků 12.08.19 19:47

No jasný, tak to by palelo každého, prostě chod do sprchy často, i ta voda urychlí hojení, ale prostě musíš počkat pár dní než se to zahojí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 19:59
@Anonymní píše:
Ahojky chci se zeptat jsem 5 den po porodu… Nebyla jsem šitá bez epidurálu… A pálí mě při čůrání… Je to občas už děsný pomáhá mi se vyčůrat při sprchování nebo trošku vody ve vaně..
Nevíte co s tým?

Mě pomáhalo to čurání ve sprše a pak to přešlo, zkusit můžeš dubovou kůru, sedací koupele nebo si to dát do lahve o polít se tím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 20:00
@Anonymní píše:
Nevíte co s tým?

Jo a taky to nechávat větrat.

Uživatel je onlinedana.dv
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 12.08.19 22:17

Po porodu si strikam po sprchovani cely spodek i konecnik timto sprejem: https://www.mamilla.cz/…-bath-spray/
Hoji se to krasne!

Váš příspěvek
Reklama