Pálení při sexu i zavádění tamponu

Anonymní
16.9.20 22:19

Pálení při sexu i zavádění tamponu

Já už fakt nevím, co mám dělat, holky :,(

Na jaře jsem chytla mykózu, léčila jsem ji nejdříve sama Jenamazolem, Canestenem, pak jsem dostala na předpis Macmirror. Vše pomohlo jen na chvíli. Na gynekologii jsem byla už snad třikrát, poprvé jsem dostala atb na močák, že to pálení je e zánětu, podruhé a potřetí mi nic nenašli, že mi nic není. Jenže mě to šílně pálí při a po sexu, už i při zavádění tamponu. Už si připadám jako hypochondr… i přítel je už z toho přešlý…

Koupila jsem si Canesten tabletu, prý by měla fungovat hned, máte s ní nějaké zkušenosti? Fakt zabírá? Popř. mě napadl ještě Rosalgin výplach. Už fakt nevím, co :roll:

Pokud máte rady, zkušenosti, sem s nimi, prosím :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4974
16.9.20 22:22

A přítel se vždy preleci taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 22:27

Mazal se taky Jenamazolem, ale stejně nepomáhá. Ptala jsem se i dr. a ten mi řekl, že u chlapů to je stejně zbytečné, tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
60121
16.9.20 22:37
@Anonymní píše:
Já už fakt nevím, co mám dělat, holky :,(

Na jaře jsem chytla mykózu, léčila jsem ji nejdříve sama Jenamazolem, Canestenem, pak jsem dostala na předpis Macmirror. Vše pomohlo jen na chvíli. Na gynekologii jsem byla už snad třikrát, poprvé jsem dostala atb na močák, že to pálení je e zánětu, podruhé a potřetí mi nic nenašli, že mi nic není. Jenže mě to šílně pálí při a po sexu, už i při zavádění tamponu. Už si připadám jako hypochondr… i přítel je už z toho přešlý…

Koupila jsem si Canesten tabletu, prý by měla fungovat hned, máte s ní nějaké zkušenosti? Fakt zabírá? Popř. mě napadl ještě Rosalgin výplach. Už fakt nevím, co :roll:

Pokud máte rady, zkušenosti, sem s nimi, prosím :srdce:

Musí se prelecit i chlap, jinak si to můžete předávat.. Takže pro něj např canesten krém, po dobu léčby abstinence nebo ochrana :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
16.9.20 22:46

Vyplachuj se jak chces, ale musis poradne prelecit i chlapa. Ze se mazal predtim nicemu nepomuze, musite se lecit zároveň a nejakou dobu bych pouzivala ochranu pri styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
16.9.20 22:53

Ať predepisou něco i příteli :zed: marné to není, je to potřeba, ikdyz žádné příznaky nemá.
Jinak Rosalgin je fajn, me zatím vždy pomohl :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 22:55

Dobře, zkusíme léčbu i přítele. Jak dlouh by měla zhruba trvat?

• Citovat
  • Nahlásit
7026
16.9.20 23:42

No a nejsi moc suchá? Možná to máš celé podrážděné a vysušené od těch různých přípravků. Jestli netrpíš urputmým svěděním, nepoužívej ten Canesten. Zbytečně si ještě víc rozdráždíš poševní sliznici, pH nebo nevím co. Zkus si koupit Lactofeel, při používání 1/2 ampulky denně ti balení vydrží na 2 týdny a to by se ti za tu dobu mohlo vytvořit zase normální poševní prostředí. Na sex nebo i na zavádění tamponu použij neparfemovaný lubrikační gel. Potom jsem četla dobré recenze na Cicatridinu, ale je docela drahá… Výplach Rosalginem uleví na okamžik, ale voda tě tam zase vysuší a nepříjemného pocitu se nezbavíš. Vycházím z toho, že podle vyšetření nemáš žádný zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama