Pálení při sexu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 04:51
Pálení při sexu v těhotenství

Ahojte dámy!
Jsem v 7tt, čekám své první dítě a od 3tt mám problém v sexu. Jakoby moje vagina byla zmenšena, děsně mě při tom pálí a bolí. Nevydržím ani minutu a musíme přestat.
Měla jste to některá? Jak jste řešily?
Dekuji moc :srdce:

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10422 příspěvků 22.10.18 06:05

Lubrikant?

Heivka
Závislačka 3246 příspěvků 22.10.18 07:29

Nemít sex, co jiného. My vždycky abstinovali celé těhotenství, z mé strany nebyla chuť a když už byla, tak to bolelo. Naštěstí manžzje normálně myslící muž, takže to pochopil.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 22.10.18 07:50

Mykoza..navíc první trim je takový v tohle blbi..moc jsme si ten sex taky neužili v tohle ohledu..od druhého trimestru OK :srdce: a mohly jsme sz do konce tehu :palec: jinak jak mě pálilo při sexu..byla to vždy mykoza

martanek29
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 22.10.18 08:32

Taky si myslim,ze mykoza. Zkus prelecit a uvidis. (Myslim,ze v 1.trim.se muze Clotrimazol).

MishelRiquelme
Nováček 2 příspěvky 22.10.18 14:53

@Andy27 dekuji! Tak snad to v druhem trimestru prejde, docela trpime
Chut by byla, ale nejde to :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >