Pálení, špinění, pálení po styku - co s tím?

60
10.4.17 17:03

pálení, spineni, paleni po styku - co s tim?

Ahoj, jdu si k vám pro rady a zkusenosti. Už par měsíců mam s různou intenzitou paleni pochvy, nekdy spinim a po styku je paleni tak hodinu téměř k nevydrzeni. Potíže maji různou intenzitu, někdy dokonce uplne vymizi. Když už se odhodlam objednat se na gyndu, mam vždy pocit, ze to ustoupilo a ze tam budu za hypochondra.
Nyni jsem objednana na konec května, na dřív to neslo, mam mit rocni prohlídku a sestřička tvrdí, ze musí ten rok uběhnout, aby jim to pojišťovna. Jenže potíže zase graduji a mne už dochází trpělivost. Navíc samozrejme googlim a rakovina děložního cipku na me kouka téměř z každého odkazu ????
Ještě par info, beru nizkohormonalni HA, chvili trvalo nez si sedla, hodne jsem spinila, ale dle mudr je to normální. Po několika měsících víceméně ok, ale staci se s tabletkou opozdit par hodin a spineni je jiste.. Ohledne paleni jsem příčinu nevysledovala. Styk máme bez kondomu a primo po něm si teda paleni užiju poradne. To už jsem s mudr resila, ale radu nemela..
Holky, co by to mohlo byt? Mam se bat te rakoviny? Vloni byla cytologie v pořádku, ale rok je dlouhá doba..
Diky za kazdy nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.4.17 17:36

Nechápu proc nemůžeš mit prohlidku driv nez za rok… to s pojišťovnou je nesmysl, kdyz mas potíže, muzes tam byt klidne 3× do tydne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
10.4.17 19:05

Preventivní prohlídku uhradí pojišťovna 1× za rok, ale při akutních problémech tam můžeš být klidně každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama