Pálení svěděni bolest

Smazaný anonym
8.4.17 20:39

Palení svěděni bolest

Ahojte holky snad mi poradite. Již 2 měsice beru HA cleonitu měsic jsem krvácela. Ted par dni citim bolest páleni až bolesti břicha při sexu mám i bilý výtok, Nasadila jsem si tablety
Clotrimazol. Páleni při tom je jako kdyby mi tam foukl plamen a boli zevnitř je pravda že mam sex i 3 x denně je mi trapně kvůli přiteli ale mate podobné zkušenosti diky :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1980
8.4.17 21:19

Bez na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
8.4.17 21:19

No tak při léčbě je snad sexuální abstinence… :nevim:
Zajdi si k doktorovi. Můžou tam být nějaké breberky, které bude potřeba přeléčit přípravkem na předpis. Plus přeléčit i partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 21:27

Mam stejný problém a vyzkoušela jsem snad všechny volné prodejně vaginální čípky i od Mudr antibiotika a jediné co mi pomáhá převařená voda 0,5l a namíchat s dvěma lžícemi octu a oplachovat i 2krat denně. Do 3 dnů mám pokoj…

• Nahlásit
  • Citovat
326
8.4.17 21:28

Běž na gyndu a hlavně nesexuj, když máš kvasinky nebo něco horšího…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11289
8.4.17 21:33

Zajděte na gynekologii a nejspíš změnte prášky a nebo rovnou metodu antikoncepce.

Pesary se spermicidním gelem jsou spolehlivé a pohodlné, pro jistotu to v plodném období můžete kombinovat s kondomy.

Plodné období snadno řeší různé aplikace na mobil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.18 21:32

Pálení a bolest

Ahoj já vím, že asi častá otázka a že mám jít za doktorem. Spíš jsem se chtěla zeptat, jestli se někomu stalo něco podobného nebo co mám asi očekávat.
Začala jsem nedávno brát HA (mou první), zatím vše ok. Jenže od minulého čtvrtka jsem si všimla, že mě při močení pálí a to zejména ke konci. Bylo to těsně před obdobím, co jsem měla nějakou
virózu (teplota, hleny, bolest hlavy). Začalo se to stupňovat až tak, že když mě přítel uspokojoval prsty, bylo to nepříjemné a bolelo to a teď mě čůrání bolí fakt hodně a i po čůrání citim takový nepříjemný tlak na podbřišek a hodně nepříjemné rezani/svědění u vchodu. Vzala jsem si na to globule polygynax, zatím mám první a žádná změna, radši půjdu zítra ke gyndari. S partnerem pohlavní styk nemáme a jsme si věrní. Máte s tím někdo zkušenost? Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
4.3.18 21:36

Myslím, že s HA to nemá nic společného a co popisuješ, je klasický zánět močáku. Dá se zjistit jednoduchým testem z moči u doktora, dostaneš ATB… Bacha, ty snižují účinky antikoncepce. Držím palce, ať je brzy lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.18 21:39
@Verurizeckova píše:
Myslím, že s HA to nemá nic společného a co popisuješ, je klasický zánět močáku. Dá se zjistit jednoduchým testem z moči u doktora, dostaneš ATB… Bacha, ty snižují účinky antikoncepce. Držím palce, ať je brzy lépe.

Děkuju. Taky mě to napadlo, ale zánět mocaku jsem už několikrát měla a vzdy to bylo že jsem spíš furt chodila, i když nebylo co a pálilo to. Teď mě to pálí i když necuram a tlačí mě ten podbřišek. Tak si nejsem jistá, ale prochladnuti by sedělo (viz ta viróza). Každopádně děkuji za názor, zkusím zítra doktora a uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
4.3.18 21:41

Já teda když jsem měla zánět močáku, tak jsem to řezání měla právě skoro pořád a bolelo mě to tak, že jsem nemohla ani sedět. Možná máš už nějaký silnější, tak bacha na to, ať se rychle uzdravíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
5.3.18 04:57

Zanet mocaku, muzes zkusit blokurimu, urologickej caj a tinkturu z lichorerisnice, to je prirodni atb. Hodne pit, byt v teple. Nebo jit k praktikovi na test moci, a treba da atb. Jestli mas tea tree olej. Muzes si udelat teple sedaci koupele.

• Nahlásit
  • Citovat
5.3.18 16:14

Skoč si buď na gyndu nebo na venerologii (tam by to vzali komplexně - močák + pipina). Skvělí jsou třeba na venerologii v Motole, pokud jsi z Prahy. můžeš tam bez objednání, pokud máš akutní problémy. A partnera klidně vezmi s sebou, aspoň si uděláte jistotu, že jste oba zdraví, případně vás oba přeléčí. Určitě tam ale (na gyndu ani na venerologii) nechoď těsně po užívání Clotrimazolu. Dej si den, dva pauzu, ať to nezkreslí výsledky. Může to být cokoliv od mykózy přes streptokokovou infekci po chlamydie, u každé ženy se každý zánět projevuje trošinku jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama