Pálení a svědění bradavek a prsou 25. týden těhotenství

1141
30.3.17 13:05

Pálení svědění bradavek a prsou 25 tt.

Ahoj,

začalo to reakci po novém deodorantu v podpaží - to jsem dá se říct docela zahojila bepanthenem a kalciovkou, ale

začaly mě asi před dvěma dny z ničeho nic svědit bradavky a postupně celá prsa. Když mam podprsenku, tak je to lepší, ale když ji nemám tak je to mazec. Začala jsem je mazat kalciovkou ale dá se říct že bez efektu. Prsa, dvorce a bradavky jsou nyní velmi citlivé.
Nejsou nijak zarudlé, neloupou se, prostě uplně normální. Jen to svědění a pálení.

Že by nějaké těhu hormony, či nevím. Jsem 25 tt.

Máte některá zkušenost?

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

30.3.17 13:24

Jo, v minulém těhotenství mě úplně příšerně svědily bradavky a dvorce, taky tak nějak za půlkou. Ve finále jsem mazala bepanthenem a trochu mi to ulevilo. Ale přešlo to postupně samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
30.3.17 13:29

@Tejule Myslím, že tě mohou prsa svědit, protože se ti napíná kůže a jak se zvětšují, tak to svědí a pálí. Já vždy poznám, že „rostu“, když mě kůže svědí a to mě ani tuna oleje nezachrání- už je pozdě :D, většinou to pár dnech přejde. No a v místě, kde mě před pár týdny prsa svědily, mi naskočily malé strie. Takže teď mažu pořád a zatím je to dobré. Ale může to být i něco jiného. Břicho mě také dost svědilo, takže mažu, mažu, mažu a zatím bez strie. No uvidíme, jak to půjde dál. :mavam:

Příspěvek upraven 30.03.17 v 14:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama