Pálení uvnitř druhý trimestr

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.5.22 14:09

Paleni uvnitr druhy trimestr

Ahoj holky, jsem nyni 16tt. Uz dva dny me strasne neprijemne po moceni pali vevnitr, pretrvava to i cely den. Ale mocak to neni, ten poznam, ac je to hodne podobne. Mela jsem to uz tyden zpet, ale preslo to. Poradite mi nekdo neco? Je to hodne neprijemny, jinak vytok nic nemam. Na kontrolu jdu az 2.6 :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26743
14.5.22 15:25

Jdi na pohotovost, máš nejspíš zánět močových cest. V těhotenství to můžeš vnímat jinak. Je potřeba to ihned léčit, jinak ti hrozí zánět ledvin a to fakt nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
14.5.22 15:33

V těhotenství jsem vždy trpěla na různě obskurní diskomforty, na které jinak netrpím. Někdy s výtokem, někdy bez. Jsem teď 20tt a řeším to tak měsíc, kdy jsem střídavě v pohodě, jiný den výtok, pak jen pálení, pak zase sucho. Teď jsem si dělala týden výplach Rosalginem, na pár hodin úleva, ale neni to ono. V pondělí si zavolám o něco na předpis.
Jinak si normálně na gyndu zavolej, nebo zajdi. Do kontroly nečekej, ať se ti něco zbytečně nerozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
14.5.22 16:32

Zrovna dneska jsem rešila :lol:. Ale moč dle doktora negativní. Prý si můžu koupit běžné dostupné přípravky na močové cesty v lékárně. Ale tu moc je potřeba zkontrolovat co nejdříve. Kdyby byla pozitivní, musí se včas nasadit ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 20:04

@Janli moc mam v poradku, odevzdavala jsem vzorek a negativni. Takze to urcite neni, je to jina bolest / minuly rok sem odskakala osmery antibiotika a preslo mi to na ledviny, takze bych hned vedela :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 20:05

@Melounek0 mam taky vse negativni, par dni zpet mi moc delali. A kdyz sem tenhle problem resila pred tehotenstvim, vubec nic mi nenasli a to mi delali testy na vsechny infekce i pohlavni choroby, takze asi budu brat manozu preventivne :D moc diky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 20:06

@Kryptozoo presne tak jak pises, asi se tomu holt nevyhnu, tak snad po porodu :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat