Pálení v močáku a nutkání čůrat i přes antibiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
3ak
Nováček 5 příspěvků 23.04.19 15:16
Pálení v močáku a nutkání čůrat i přes antibiotika

Zdravim,

dnes dobiram po 10 dnech antb cotrimoxazol na zanet mocovych cest. Prvni dny byly naprosto bez problemu, bolesti mi ustoupily… Ted se vsak nemuzu nekolik dni zbavit neprijemneho pocitu v podbrisku, resp. to urcite bude zase mocak - neprijemne paleni, nutkani chodit na zachod, ackoliv ne tak silne jako pri zanetu a takove palcive bolesti po curani. Vim, ze bych s tim mela opet k lekari, ale chci se nejdriv zeptat, jestli s tim nektera nemate podobnou zkusenost, a co vam pripadne pomohlo? Posledni dobou dostavam furt nejake leky, tak to chci zkusit i jinak a ne porad s doktory :? Dekuju za vsechny rady :srdce:

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24252 příspěvků 23.04.19 15:42

Kapky z lichořeřišnice, brusinky… Ale moc bych si nezahrávala.

3ak
Nováček 5 příspěvků 23.04.19 15:49
@Pipet píše:
Kapky z lichořeřišnice, brusinky… Ale moc bych si nezahrávala.

Ok, zkusim kapky :palec: Vim, neni to ideal, jenze jsem antb mela uz v unoru, ted se to vratilo znovu a do toho mam dalsi leky - mast s kortikoidy, HA, jeste me chytla v tydnu nejaka chripka, tak jsem pila paralen drinky, trpim na migreny, na ktere uzivam triptany v pripade zachvatu a muj organismus z toho musi byt proste uplne mimo :nevim: celkove se ted nejak rozpadam, tvrdi se, ze to je o psychice, ale paradoxne prozivam nejlepsi obdobi za posledni roky a jsem jako 20leta se zdravim duchodce :D

Hrozina
Kecalka 370 příspěvků 23.04.19 16:10

Ještě zkus Blokurimu, ale obávám se, že ATB nezabraly úplně.

mroe
Neúnavná pisatelka 15487 příspěvků 23.04.19 16:15

Nezahravejj si, v tomhle pripade ATB asi uplne nezabrala( byla kultivace a citlivost na ATB?), nez si vypestovat chron. zanet mocaku je lepsi zmenit ATB na ucinnejsi dle kultivace.

3ak
Nováček 5 příspěvků 23.04.19 18:53
@mroe píše:
Nezahravejj si, v tomhle pripade ATB asi uplne nezabrala( byla kultivace a citlivost na ATB?), nez si vypestovat chron. zanet mocaku je lepsi zmenit ATB na ucinnejsi dle kultivace.

Jojo, kultivace prave probehla…dojdu k doktorce.

Váš příspěvek
Reklama