Pálení v oblasti konečníku, problémy s močovými cestami

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.12.21 13:15

Pálení v oblasti konečníku, problémy s močovými cestami

Zdravím, trápí mě delší dobu jedna věc. Někdy po jídle, alkoholu nebo kávě mě začne pálit konečník, mám okolo otvoru i někdy výrůstek, který ale nekrvaci. Začala jsem mít i problémy s močovými cestami. Přijde mi, že jsou tyto dvě věci spojené, protože když mě začne zlobit konečník, tak i močové cesty, ale urolog na to nereagoval. Máte někdo podobnou zkušenost o co by se mohlo jednat? popřípadě co bych mohla brát dlouhodoběji? Dekuji :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27302
3.12.21 13:32

Pálení a výrůstek budou hemeroidy. Tak si kup něco na ně. S močovými cestami nevím, pokud ti na urologii nic nenašli :nevim: jaký konkrétně máš problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.12.21 14:33

@Kriss Tina
No začlo mi to páléním a zapáchající močí, měla jsem už několikrát ATB, beru brusinky, lichořeřišnici, v moči mi našla poprvé jen praktická lékařka krev, ale pak urolog už nic. Mám asi citlivou sliznici po nedoléčeném prvním zánětu…ale je divné, že se mi to tak často vrací..přijdu si pak jak blazen 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27302
3.12.21 14:45

@Helen123456 a piješ dostatečně? a co? Muze to dělat i něco ve stravě. Neprochladnes vždy? Hygiena je dostatečná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
3.12.21 18:13

Zkus urivac ( lyzáty e-coli, enterokok…) a nějaké dobré laktobacily k tomu. Ty laktobacily orálně a třeba i máznout dole nějaký krém typu Ellen. Možná i užívat Utipro. To je dost dobré speciálně na E coli. Možná se ti totiž přemnožují patogenní střevní bakterie. Ty když jednou napadnou sliznici močáku, tak se tam rády, v malém množství, drží i přes léčbu ATB. Pak se to vrací a vrací a vrací… A k tomu hodně pít atp. Kdyby to byl streptokok, tak s tím je trošku horší boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat