Pálení v pochvě - stěry nic neodhalily

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.11.21 12:46

Pálení v pochvě- stery nic neodhalily

Dobrý den, už cca měsíc mě při styku začne pálit v pochvě, pálení odezní třeba za 2 hodiny. Jinak to nepálí, výtok nemám. Nejdřív jsem myslela, ze to jsou kvasinky, léčila jsem se gynopevarylem a clotrimazolem(to i partner), ale pálení při styku pokračovalo. V úterý jsem byla na gyndě, udělala mi stery a dnes mi řekla, ze tam nic nenašla, prý jsem zdravá. Dnes mě začala pálit trochu pochva u vstupu, sex nebyl. V úterý jsem dobrala atb (amoksiklav), které jsem měla na zanícenou ránu u kotníku. Kdyby to začalo pálit teď, tak to dam za vinu atb, ale v úterý mi byly provedeny ty stery a nic tam nebylo. Jsem už bezradna, zažil někdo něco podobného?
Teď mazu clotrimazolem a byl mi doporučen ginexid cipky a pokud se to nezlepší volat po víkendu. Znáte někdo tyto cipky? Měl někdo podobný problém a dokázal by mi poradit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1357
26.11.21 14:15

Antibiotika ti mohla oslabit imunitu. Já bych zařadila nějaké probiotika do vagíny, ale zřejmě to chce přeléčit i partnera. Kup si třeba canesten nebo jenamazol. Canesten má takové tabletky i. Vždycky, když cítím, že nastává problém, tak hned intimka (měnit alespoň 3× denně nejlépe 5×), umýt, zavést tabletu, namazat. Ale musí se to doléčit do konce i u partnera.
Jinak doma co nejvíc „větrej“ tam dole. Jestli se to nezlepší do pár dnů, tak urguj doktorku, ať se ti prostě víc věnuje a něco předepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20301
26.11.21 15:25

Googli vaginální dyskomofort a používej nějaká probiotika - vaignální čípky.

Případně se přidej do téhle skupiny

https://www.facebook.com/…213234476631

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat