Pálení v podbřišku a světlá krev na toaleťáku v těhotenství

10
9.2.21 07:39

Pálení v podbřišku a světlá krev na toaleťáku v těhotenství

Dobrý den. Před dvěma dny jsem zjistila, že jsem těhotná. Dělala jsem si dva testy a oba vyšli pozitivně. Menstruaci jsem neměla, jen slabé krvácení (hnědé, nebo červené).
Ale dnes ráno, mě pálí v podbřišku, jako když dlouho zadržujete moč. A když jsem šla čůrat, tak na toaleťáku byla světle červená krev.
Samozřejmě jako každý člověk, jsem šla hned na internet a přečetla si příznaky, které mě vyděsily. Takže jsem se rozhodla napsat sem, abych si přečetla vaše zkušenosti a rady.
K paní doktorce jsem objednána až za dva týdny, protože jsme se přistěhovali do nového města.
Předem moc děkuji za vaše názory.
Mějte krásný den :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9714
9.2.21 07:50

Zánět močového měchýře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.2.21 07:58

@karkarka Takže není pořádně se něčeho obávat? Jsem v tom opravdu nová, a nevím, co si počít 🙈 :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
9.2.21 08:02

Pokud je to zanet mocaku, tak to chce jit hned k dr, at se to leci, je to zanet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.2.21 08:08

@Kukacka123 Děkuji, hned tam zavolám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2236
9.2.21 08:10

Bohuzel pozitivni test jeste nic neznamena, je mozne, ze tehotenstvi nevyslo…ano muze to byt zanet mocoveho mechyre, ale pri curani te nepali ne? Mas bolesti v podbrisku jestli to chapu spravne..nemas horecku, teplotu a krev neni z moci je to tak? Take to nemusi byt nic…jestli mas bolesti a je ti zle, dojdi se vzorkem moci k obvodakovi, taky si muzes udelat znovu test…muzes zavolat na gynekologii, mozna ti rekne, ze mas pockat, jestli nezacnes krvacet vic, mozna si te pozve na krev, aby overila hcg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.2.21 08:31

@Melodie91 no nejsou to bolesti… Každopádně děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2236
9.2.21 08:36
@Tereza0077 píše:
@Melodie91 no nejsou to bolesti… Každopádně děkuju.

Drzim palce, at je vse ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat