Pálení v prsu po odstavení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katkamlb
Nováček 4 příspěvky 05.02.19 01:33
Pálení v prsu po odstavení

Ahojky poradíte mi? ;)
Tak teď je to 14 dni co jsem odstavila dcerku, nejdříve jsem brala homeopatika, pak léky na zastavení laktece a protože jsem ze začátku odsávala asi hodně měla jsem nalite prso i po zastavení laktece. Ikdyž asi se mi trochu tvořilo nebyli to jako dřív. Už to bylo děsný poslední záchranu jsem zkusila šalvějový čaj a asi začal fungovat protože prso během 2 dnů,,splasklo" ( ještě jsem stvrdila místa masirovala, a ve sprše chladila)ale to mě už druhý den v něm na pomak pálí a bolí. Nevíte jestli je to normální že se rovná nebo co to je?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >