Pálení vagíny - vložky ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.10.21 19:53

Pálení vagíny - vložky ?

Zdravím, při začátku menstruace (před týdnem) jsem použil vložky Naturella, které jsou hodně parfémované. Vůbec mi nedošlo, ze by mohl být nějaký problém. Zhruba před 3 dny mě začala pálit vagína spíše na zacatku vstupu, dále už ne. Vložky jsem tedy odložila a používala neparfémované, které jsem používala do teď. Menstruace už mi skončila, ale furt to pálí. Ale jen občas, dnes jsem měla sex, ale pálilo to dost. Nevíte co to muže být?
Reakce na parfemované vložky? Výtok nemám. Přes den pálení skoro nevnímám, až dnes po sexu je to trochu intenzivnější. Hygienu mám pravidelnou, myji se Chilly mýdlem… :nevim:
Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
720
10.10.21 19:56

Ja to tak nazacatku pipiny nekdy mivam po tom, co mam fakt zarezane kalhotky. Vložkami to mozna muze byt taky ale vetsinou se to spíš projeví vytokem, ta parfemace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18694
10.10.21 20:13

Jo bohužel všechny tyhlencty nesmyslné přídavky do vložek (včetně „zázračných čínských bylin“) můžou působit gynekologické problémy.

chce to fakt vložky bez čehokoliv, nebo tampony (než se vaginální prostředí stabilizuje hlasuju za probiotické), nebo ideálně třeba kalíšek z certifikovaného lékařského silikonu, se kterým se člověk naučí správně pracovat.

teď zajdi do lekárny, kup probiotické globule, týden je používej - ideálně ráno a večer (možná to bude chtít koupit nějaké intimky, ale teda - neparfemované, bez zvlhčovadel či aloe vera).

Když to do středy nepřejde, zajdi v pátek na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.21 21:50
@Ou píše:
Jo bohužel všechny tyhlencty nesmyslné přídavky do vložek (včetně „zázračných čínských bylin“) můžou působit gynekologické problémy.

chce to fakt vložky bez čehokoliv, nebo tampony (než se vaginální prostředí stabilizuje hlasuju za probiotické), nebo ideálně třeba kalíšek z certifikovaného lékařského silikonu, se kterým se člověk naučí správně pracovat.

teď zajdi do lekárny, kup probiotické globule, týden je používej - ideálně ráno a večer (možná to bude chtít koupit nějaké intimky, ale teda - neparfemované, bez zvlhčovadel či aloe vera).

Když to do středy nepřejde, zajdi v pátek na gyndu.

které mám koupit? poradíš mi prosím? je tam toho hrozně moc

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat