Pálení žáhy a pocit na zvracení už dva dny před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 27.02.18 21:00
Pálení záhy a pocit na zvracení už dva dny před ms

Dobrý večer dámy.
Potřebovala bych radu.
Už od včerejšího dne mě hrozné pálí zaha a bolí žaludek a doprovází mě pocit na zvracení.
Večer sem ani nespala, bylo mi hrozne špatně. Zkoušela sem sodu, mléko sem vypila celou krabici, i kofolu a cucaci pastelky rennie. Zkusím čípek… jinak nevím co s tím do menstruace zbývá 4dny.
Zkoušela sem i test ale ten byl negativní.
Nemá někdo s tímhle zkušenost?

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 27.02.18 21:08

Tak pálení žáhy nemusí znamenat hned těhotenství můžeš to mít z jídla nebo z něčeho jiného :)

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 27.02.18 21:20
@Petruna21 píše:
Tak pálení žáhy nemusí znamenat hned těhotenství můžeš to mít z jídla nebo z něčeho jiného :)

Nikdy mě nepalela zaha. A žádné nezdrave jídlo sem nesnedla :?

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 27.02.18 21:56

A tady mame odpovedet nebo vyvestit co 8o…test negstivni, fo ms 4 dny..nechapu

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 27.02.18 22:04

Jestli se to někomu z vás nestalo, a jak si s tím poradit. :) protože mi vážně nic nepomáhá. :,(
Nepriklanim to k těhotenství protoze test byl negativní.

Pidulka1991
Závislačka 2877 příspěvků 27.02.18 22:11

@Olahova.andrea me palila zaha, kdyz jsem byla ve stresu… zkus mandle nebo vodu.. mleko na to nepomuze…

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 28.02.18 11:30

Tak už mě bolí v krku :? Takže nemocná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >