Reklama

Pálení žáhy a pocit plnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:53
pálení žáhy a pocit plnosti

Ahoj, už šestý den mě pálí žáha+ se přidal jakoby pocit plnosti. Vždycky jsem se ráno vzbudila a kručelo mě v břiše a nyní si připadnu celý den sytá, najezená. Sním např. ráno jeden rohlík, za chvilku mě začne pálit žáha a cítím se pořád najedená. Objevilo se to zničehonic a jsem z toho špatná. V lékárně mě na žáhu doporučil Gastrofruit tablety, tak to pomůže, ale přece to nemůžu brát donekonečna :zed:. Co zabralo vám? A za jak dlouho? Je mi 38 let. Má někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

Katrien
Kecalka 310 příspěvků 11.02.18 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj, už šestý den mě pálí žáha+ se přidal jakoby pocit plnosti. Vždycky jsem se ráno vzbudila a kručelo mě v břiše a nyní si připadnu celý den sytá, najezená. Sním např. ráno jeden rohlík, za chvilku mě začne pálit žáha a cítím se pořád najedená. Objevilo se to zničehonic a jsem z toho špatná. V lékárně mě na žáhu doporučil Gastrofruit tablety, tak to pomůže, ale přece to nemůžu brát donekonečna :zed:. Co zabralo vám? A za jak dlouho? Je mi 38 let. Má někdo podobnou zkušenost?

Na paleni zahy me pomohl dlouhodobe jen Helicid. Beru kazdy den rano

Corrisek
Povídálka 32 příspěvků 11.02.18 20:58

Ano, znam. Podrazdeny zaludek. Je treba omezit jidla, ze kterych te pali zaha.
Doporucuji omezit pecivo, zahustene omacky, tucne a smazene.
Ztovna ten rohlik opravdu neni idealni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 21:05

@Katrien děkuji za odpověď. A zmírnil se tím i ten pocit plnosti?
@Corrisek říkala jsem si, že suchým rohlíkem nic nepokazím, ale je mi divné, že to pálení žáhy trvá už šest dnů.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.02.18 21:14

Na pálení žáhy je dobré Rennie :palec:

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 11.02.18 22:43
@Anonymní píše:

Taky beru denně Helicid. Mam braniční kýlu a bez prášků jsem v p…
Zjistili mi to v 33 letech, to už mě žáha pálila prakticky po každém jídle. Když by tě to trápilo dlouho, určitě se nech vyšetřit na Gastru. Nic příjemnýho, ale neléčený reflux může spůsobovat rakovinu jícnu.

Ketris
Echt Kelišová 9359 příspěvků 12.02.18 02:28

Muze byt vneporadku i jicen :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >