Palení žáhy až bolest v zádech !!!

364
22.12.07 11:14

Palení žáhy až bolest v zádech !!!

Ahoj,
mám dotaz.....máte někdo zkušenosti s pálením žáhy????
Já to do středy neznala vůbec, ale rozjelo se mi to hrozivě. Pálí mě žáha až mě z toho bolí v zádech … je až taková křeč. Myslela jsem nejprve, že je to od plic, ale to by nesouviselo se žaludkem. Ráno, když se probudím a mám hlad je OK. Potom se najím(malou porci) a až to jede. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ave
837
22.12.07 11:25

Tak před těhotenstvím jsem také nevěděla, co je to pálení žáhy a to
jsem mohla sníst naprosto všechno. Teď jsem ve 28 tt. a už si to asi
dva týdny pěkně „užívám“. Nejhorší je to večer, když jsi jdu lehnout.
Takže teď mám tři polštáře pod hlavou a to mně celkem pomáhá. Taky
se v průběhu dne napít několikrát mléka (ale plnotučného). Říká se, že když v těhotenství hodně pálí žáha, narodí se vlasaté mimčo.
Tak to by se to moje muselo narodit rovnou s culíkem :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
22.12.07 11:28

Ahoj, kup si v lékárně pastilky Rennie, to pomáhá spolehlivě a může se to i v těhu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
22.12.07 12:23

Ahoj,

me nejdriv palila zaha az do usi, jsem si myslela, ze mam nejaky zanet zaludku a pak jsem zjistila, ze jsem tehu :-)). Nezbavila jsem se toho cele tehu a nejvice mi pomohlo Renie. Budilo me to i v noci,ale kdyz jsem si vzala
Renie byl klid. A vyhybat se drazdivym potravinam a napojum.
Preju pohodove tehu, bez paleni .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
22.12.07 12:59

TAk s tim vlasatym miminem to asi bude pravda
mne palila zaha cele tehu, kolem 30tt asi nejvice, a mala je vlasatice nadherna

Foto po porodu

tady ma asi 3 tydny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.07 15:30

mě v těhu pomáhal renie :wink: .pálila mě žáha od začátku těhu až dokonce,snad skoro každej den.vlasatý mimčo nemáme.matyášek je málo vlasetej :lol: 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
22.12.07 18:30

U Báry mě pálila žáha po 30tt, brala jsem Rennie, zabíraly, vlasatá byla až až (ale to nesouvisí, to je daný geneticky). bylo to „jen“ pálení

Ted mě pálí od začátku, je to až bolest, hlavně večer a nezabírá nic. Občas hrnek mléka, ale jen přechodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
22.12.07 23:29

Me teda palila fakt az uplne na konci tehu a nejvic mi pomahalo acidofilni mliko z Kunina - takova bila flaska se zelenym uzaverem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
23.12.07 08:53

Ahoj holky,
moc děkuji za rady. Je vidět, že mi emimino a hlavně vy zase pomohly. :lol: :lol: :lol:
Včera večer jsem zkusila plnotučné mléko. Tak uvidíme kdyžtak nastoupí Renie tbl. Zatím OK!!!! Jsem ve 27 tt. Moc děkuji a přeji kráááásnééé Vánoce a šťastný nový rok. :wink: :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9967
1.7.14 06:51

Ahojky :mavam: Obnovuji diskuzi, protože si už fakt nevim rady :cert:
Jsem ve 21+ 6 tt a žáha mě pálí už od začátku těhotenství.
Měla jsem i pár týdnů klid, ale nedávno to začalo znovu.
Včera mě to chytlo už od rána a večer mě to bolelo až do zad, pálilo snad až do hlavy a bolel žaludek.
Myslela jsem, že to souvisí i se žlučníkem, ale ten nebolel…jen trochu žaludek.
A to jsem nic kromě pečiva nesnědla. Žáha mě pálila celou noc a dnes vstávám totálně překyselená.
Nevíte prosím někdo, co jiného kromě mlíka, jedlé sody a Rennie na to pomůže?…po tomhle totiž :poblion:
Budu vděčná za každou radu…děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama