Reklama

Pálení žáhy jako příznak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 11:27
Paleni zahy jako priznak tehotenstvi?

Ahoj, chci se zeptat zkusenejsich. Mel nekdo z vas paleni zahy jeste pred vynechanou ms? Na paleni zahy netrpim nikdy a ted me pali uz par dni v kuse, tak je mi to divne. O miminko se nesnazime, ale nejak me to napadlo, protoze se mi tohle fakt nestava. Je to mozny priznak tehotenstvi nebo je to spis nepravdepodobne? :nevim:

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10564 příspěvků 20.04.18 11:32

Nejak nevim, jak by to mohlo souviset :think: Paleni zahy byva v tehotenstvi spis pozdeji, kdyz uz je mimino velke a tlaci na zaludek :think:

Daenerys91
Kecalka 343 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 11:33

Mě začala pálit žáha až od 2.trimestru a trvalo to až do porodu, hnus…
nevím jak dlouho máš před ms, ale počkej si, teď je to takovéto hledání jakékoli známky těhotenství a budeš pak třeba zbytečně zklamaná.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 20.04.18 11:34

Spíš ti prostě nesedí nějaké jídlo. V těhotenství žáha pálí, ale až když dítě tlačí na žaludek, takže fakt ne v prvním trimestru…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 11:35

@Daenerys91 Ale my se o miminko nesnazime, me to napadlo ciste proto, ze se mi tohle nikdy nedeje. Tak tehotenstvi byla jedna z prvnich myslenek. Ale tak mozna je to i nejaky zdrav. problem.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 20.04.18 11:35

Me palila žáha od začátku obou těhotenství, ale občas me palila i normálně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 11:36

@radkka Tak asi spis prekyseleny zaludek..

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 20.04.18 11:38
@Anonymní píše:
@radkka Tak asi spis prekyseleny zaludek..

Já na to taky netrpím, žáha mě pálila jeden čas po jahodové marmeládě, domácí :roll: trvalo, než jsem na to přišla.

Daenerys91
Kecalka 343 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 11:42

@radkka tak to by mě malej musel tlačit na žaludek už od 4.měsíce, zvláštní… :nevim: a nijak velikej teda nebyl.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5445 příspěvků 20.04.18 11:46
@Daenerys91 píše:
@radkka tak to by mě malej musel tlačit na žaludek už od 4.měsíce, zvláštní… :nevim: a nijak velikej teda nebyl.

To tak zvláštní není, mně se to taky stávalo, ono se tam mimčo všelijak roztahuje a ty orgány se musí nějak porovnat. A asi to i záleží na tom, co člověk sní. Já dřív ani nemohla spát jenom na jednom polštáři, aby mě žáha nepálila. Teď naopak v 7.měsíci můžu a spíš mám problém s nějakým jídlem a nebo když si mrňousek asi nějak jinak ustele.

Jinak, co se týká dotazu zakladatelky, tak těhotná být můžeš. Ale jestli s tím souvisí to pálení žáhy, to těžko říct.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 20.04.18 11:48
@Daenerys91 píše:
@radkka tak to by mě malej musel tlačit na žaludek už od 4.měsíce, zvláštní… :nevim: a nijak velikej teda nebyl.

Víš, kde je děloha tou dobou? Ono se to tam posouvá celý…

Kajule21
Kelišová 5333 příspěvků 7 inzerátů 20.04.18 12:07

Co by ne - píšou to i jako možný příznak těhotenství. Mě cca 2 dny občas jen tak lehce zapálila žáha a včera pozitivní HCG z krve…My se teda snažili dlouho.
Ale spíš bych to nebrala úplně jako berou minci - může to být třeba překyselení žaludku z nějakého jídla… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama