Pálení žáhy v prvním trimestru

26.6.13 11:18

Pálení žáhy v prvním trimestru

Ahojte,
chtěla bych se zeptat jak řešíte pálení žáhy v prvním trimestru. Nechci do sebe ládovat nějaké prášky či sirupy aby to neovlivnilo mimi. Jsem v 11tt vždy mě žáha pálí přes den večer se to uklidňuje.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3517
26.6.13 11:22

Já jsem ve druhém trimestru a žáha mě pálí neuvěřitelně, hlavně večer :/ Ale taky nechci nic zbytečně brat :nevim: Kdybyste věděli o něčem, co můžou těhulky, tak prosím poraďte :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 11:22

Na gyndě mi poradila abych nejedla sladký a čerstvý pečivo a fakt jsem pak už pálení neměla

• Citovat
  • Nahlásit
3517
26.6.13 11:24
@Anonymní píše:
Na gyndě mi poradila abych nejedla sladký a čerstvý pečivo a fakt jsem pak už pálení neměla

Já sladký nejím, protože vím že to mám z toho, ale pálí mě i tak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
26.6.13 11:25

Já jsem cucala Rennie a byl klid, to se může ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
26.6.13 11:28

Rennie se může, mléko může pomoci a z „babských“ rad nedám doporučit na lístky petržele či hrstku spařených a oloupaných mandlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124

Taky mě to v těhotenství pálilo. Léky jsem brát nechtěla a jediné, co mi pomáhalo bylo usrkávat colu, nebo studené mléko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648

Ja jim Rennie, ale co mleko, to nepomaha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2907
26.6.13 11:32

Holky, já pila vychlazené mléko a dost mi to pomáhalo. Taky nejíst v posteli v leže, to mi taky pomohlo :) Teď mě už nepálí vůbec, jelikož držím dietu ( těhotenská cukrovka) takže asi i změna stravy pomůže. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18259
26.6.13 11:37

Ja si se zahou taky v tehu uzila sve :roll: jsem nemohla skoro nic pit a jist…nachvilku mi pomohly Rennie, ale taky zadny zazrak a pak jsem hodne pila mleko :)ale nevim co je na tom pravdy, pry kdyz se pije hodne mleko rodi se vetsi deti :-D nas malej se narodil v 34+4 a mel 3560g a 53cm :-D tak nevim :nevim: :mrgreen: :mrgreen: mozna na tom neco bude :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.6.13 11:53

Taky sladké nejím a ani čerstvé pečivo a i tak mě pálí..navíc mě k tomu sužují docela silné nevolnosti:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
26.6.13 11:54
@Baby86 píše:
Já jsem cucala Rennie a byl klid, to se může ;)

jj Renie mi taky pomaha nebo jsou i homeopatika co mi gyndarka doporucila a taky mam vyzkouseny a pomahaji - jmenuje se to Gastrocynésine :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
26.6.13 11:55
@Hanka79 píše:
Ja si se zahou taky v tehu uzila sve :roll: jsem nemohla skoro nic pit a jist…nachvilku mi pomohly Rennie, ale taky zadny zazrak a pak jsem hodne pila mleko :)ale nevim co je na tom pravdy, pry kdyz se pije hodne mleko rodi se vetsi deti :-D nas malej se narodil v 34+4 a mel 3560g a 53cm :-D tak nevim :nevim: :mrgreen: :mrgreen: mozna na tom neco bude :lol: :lol:

Tak já jím mléčné výrobky každý den, tak doufám že nebudeme mít dlouhána :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.6.13 11:57
@JayLee píše:
jj Renie mi taky pomaha nebo jsou i homeopatika co mi gyndarka doporucila a taky mam vyzkouseny a pomahaji - jmenuje se to Gastrocynésine :kytka:

Já už papkám homeopatika na nevolnost, jelikož jsem ji měla dost velkou a nemohla jsem ani cítit jídlo, natož vidět. a Ani jsem nebyla schopná něco podělat jak mi bylo pořád blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
26.6.13 11:59
@werca.verona píše:
Já už papkám homeopatika na nevolnost, jelikož jsem ji měla dost velkou a nemohla jsem ani cítit jídlo, natož vidět. a Ani jsem nebyla schopná něco podělat jak mi bylo pořád blbě.
áááááááááááá tak to vitej v klubu :palec: ja s tim obas bojuju jeste tedka :poblion: a to jsem v polovine :roll: kazdopadne uz to neni kazdy den ale jen nejaky takze jsem schopna fungovat a do sebe jsem dostala jen ovoce tak max nebo rohlik takze i tohle mi pomohlo na ty nevolnosti 8)
  • Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat