Pálení žáhy v těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
404
2.6.15 07:33

Tak mě to pálení žáhy už vysloveně s… :D. Jsem 38. tt a pořád čekám, že už by to mohlo skončit :). Za těhotenství jsem koupila asi 7 lahví Gavisconu. Nic jiného mi nepomáhá :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.6.15 20:41

Me zaha pálila asi od šestého měsíce a to téměř každý den. Tums jsem jedla ve velkém, mléko zabralo na chvilku. Prostě jsem se smířila s tím, ze to do porodu musím vydržet. Zjistila jsem, ze to bylo hlavně po pečivu. Úplně jsem ho vysadila a o dost se to zlepšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
29.9.20 22:50

Ahoj, jsem 37tt a šíleně mě pálí žáha. Dřív mě pálila jen večer, ale teď už celý den. Rennie už mi zabírá jen po tu dobu, co ho cucam. Dnes mi v lékárně na to dala APO-OME 20. Užívala jste ho některá v těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7107
29.9.20 23:30

@jary1 Soucítím s tebou, taky jsem si užívala. Rennie je k ničemu, nejlépe se mi osvědčila jedlá soda. Normálně si dej lžičku a zapij vodou. Možná pak budeš trochu říhat, ale hned mi pomohla. Je to levné a účinné. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60334
29.9.20 23:53

@jary1 mě pomáhá jen kombinace renie a jedle sody.. Soucitim, je to peklo, jsem 36 tt :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
29.9.20 23:59

@jary1 opravdu mi pomohly neloupane mandle. Obě těhotenství jsem z pálení zahy silela, rennie už nezabiralo… a až u druhého mi někdo poradil právě ty mandle. Zkus :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
30.9.20 04:44

Díky, vyzkouším tu sodu. Mandle jsem si občas dala večer jako zobání k filmu a je pravda, že po nich mě žáha nepálila.
Teď mě pro změnu už druhou noc vzbudila šílená bolest žaludku :,(. Tak nevim jestli to patří k té žáze nebo je to že železa, které jsem začala minulý týden brát. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1608
30.9.20 07:18

@jary1 A víš, po čem tě pálí zaha? Me většinou po jidle, jako čerstvý koláček atd. Když jsem si to nedokazala odpustit, tak jsem trpěla :) Ta soda taky jakž takž pomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
30.9.20 07:36

Mne pomohlo Basico z Justu. Dokonce mi ulevilo trochu i od nevolnosti. Trpěla jsem na ně zhruba šest měsíců a toto mi jediné pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
30.9.20 11:16

@suzka1 už jsem měla vytipované potraviny, po kterých mě pálila žáha, ale teď mám pocit, že mě pálí po všem, co sním nebo vypiju.
Nevím, jestli nemám nějaký podrážděný žaludek z toho železa. Jdu dnes k dr., tak to s ním prokonzultuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7107
30.9.20 13:26

@jary1 Možné to je, ale mě v posledních měsících taky pálila úplně po všem a snad jsem ani nemusela nic jíst/pít a pálila. Neboj, porodem to přejde jak mávutím kouzelného proutku. A navíc budeš mít jiné starosti. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
30.9.20 16:53

@Petule030 no to je rada, že porodem to přejde :zed:. To vím, ale jelikož můžu rodit třeba za 4 týdny, tak zbytečně trpět nemusím, ne? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7107
30.9.20 19:46

@jary1 Nemyslela jsem to zle. Fakt jsem si taky užívala, dokonce mě pak hlodalo svědomí, jestli nemůžu nějak ubírat živiny miminku, když do sebe cpu tu sodu v takovém množství. Třeba aby neměly řídké kosti nebo nevím co. :D Děti jsou zdravé, tak snad v pohodě a já jsem to aspoň přežila. Zkusilas' taky tu sodu, jestli ti pomůže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
30.9.20 19:56

@Petule030 zatím ne. Dala jsem si dietu a po poradě s doktorem vynechám to železo. Zatím je mi lépe. Teď si jdu dát večeři, tak uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5364
30.9.20 20:03

@jary1 Kamarádka mi poradila plnotučnou hořčici a fakt to pomáhalo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu