Pálení žáhy, zažívání, bolest zad

Anonymní
18.4.20 18:12

Pálení žáhy, zažívání, bolest zad

Dobrý den všem, chtěla bych se zeptat jestli stim má někdo zkušenost. Asi 3 dny zpátky mě začali bolet záda, horní část. Do toho se přidal takový zvláštní pocit v břiše. Občas cítím, že mě to břicho trošku spíš pálí než bolí. Kručí mi v něm a občas mě pálí žáha. Ty problémy s břichem mám cca týden. Může to všechno nějak souviset? Bojim se, že jsem těhotná ale to bych neměla. MS jsem dostala a test vyšel negativně, ale stejně mám zvláštní pocit. Nechráněný sex jsem měla zhruba před měsícem a kousek a téměř celý březen jsem se cítila zvlášně. Tak já nevim. Děkuju za vaše zkušenosti. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
627
18.4.20 18:43

To už by ti test ukázal pozitivní výsledek :) těhotná určitě nejsi. Nejspíš to bude nějaký zažívací problém, navštiv obvodního lékaře, ten by mohl pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
27.7.20 20:32

Vem si něco na zažívání, to ti uleví od těch potíží, spíš nějaký přírodní produkt než chemii, teda aspoň za mě, vyhledávám spíš nějake veganské produktu, abych se nemusela bát jiných obtíží ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
30.8.20 20:49

Zkuste na pálení žáhy ginger root, mě to pomáhá, ale je to teda jako prevence, kdo na to trpí, tak účinek brzo pozná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat