Palette color shampoo 221 středně hnědý - zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 19.02.18 12:16
Palette color shampoo - 221 středně hnědý

Dobrý den, máte někdo zkušenost s tímto odstínem? Včera jsem si to naplácala na světlé vlasy a chytlo mi to téměř do černa. :) Na krabici píšou, že se barva vymyje po 24 umytí, ale moc tomu nevěřím. Děkuji za odpovědi. :)

Reklama

Reakce:

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.02.18 12:47

Já používám tyto přelivy. Momentálně mám kaštanový, ale tento mám taky vyzkoušený. Tyhle přelivy chytají skoro všechy tmavé. Takže pokud chci barvu jako na krabičce. Nechávám půsovit jen 15 min. Trochu se to rozmeje, ale úplně se mi to nikdy nevymylo. Kromě červenýho, ten se vymyl snad po 4 mytí vlasů.

zrcadlo
Kelišová 6471 příspěvků 19.02.18 13:14

Všechno od světle hnědé mi chytá černě, používám tmavě plavý (tmavou blond) a dosáhnu té středně až tmavě hnědé.

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 19.02.18 15:49

@zuza92
Aha takže doufat, že se mi to úplně vymyje to asi ne co? :D

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.02.18 17:08

@Debbi93 myslim si, že nevymyje, navíc pokud jsi to dávala na světlé vlasy. Ale zesvětlá to, trochu :mrgreen:

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 19.02.18 21:40

@zuza92
Ježíš. :) Noo tak děkuji za info :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama