Palette color shampoo 221 středně hnědý - zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 19.02.18 12:16
Palette color shampoo - 221 středně hnědý

Dobrý den, máte někdo zkušenost s tímto odstínem? Včera jsem si to naplácala na světlé vlasy a chytlo mi to téměř do černa. :) Na krabici píšou, že se barva vymyje po 24 umytí, ale moc tomu nevěřím. Děkuji za odpovědi. :)

Reakce:

zuza92
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 19.02.18 12:47

Já používám tyto přelivy. Momentálně mám kaštanový, ale tento mám taky vyzkoušený. Tyhle přelivy chytají skoro všechy tmavé. Takže pokud chci barvu jako na krabičce. Nechávám půsovit jen 15 min. Trochu se to rozmeje, ale úplně se mi to nikdy nevymylo. Kromě červenýho, ten se vymyl snad po 4 mytí vlasů.

zrcadlo
Kelišová 6752 příspěvků 19.02.18 13:14

Všechno od světle hnědé mi chytá černě, používám tmavě plavý (tmavou blond) a dosáhnu té středně až tmavě hnědé.

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 19.02.18 15:49

@zuza92
Aha takže doufat, že se mi to úplně vymyje to asi ne co? :D

zuza92
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 19.02.18 17:08

@Debbi93 myslim si, že nevymyje, navíc pokud jsi to dávala na světlé vlasy. Ale zesvětlá to, trochu :mrgreen:

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 19.02.18 21:40

@zuza92
Ježíš. :) Noo tak děkuji za info :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >