Bolest intimních partií, pálí a jsou nateklé. Co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:30
Palive, bolavé a natekle (od malych pysku až dolů)

Ahojte, mám vážný problem a už nwm co s tím.???? Asi sobotu minulý tyden jsem s pritelem měla pohlavní styk a už během něho jsem citila mírnou bolest. Po souloži to bolelo mnohem víc a tam dole hlavně u vchodu mi to napuchlo začalo to bolet a jak jdu curat nebo to umivam vodou tak to strašně pálí…mám slzy na krajicku. Teď ve středu jsem byla na gynde a prej zahnet. Dala mi na oplach rossalgin a na dovnitř a na mazání MACMIROR. Ale už to léčim tři dny a vůbec se to nelepsi, možná spíš horší…nwm co s tím prosím poraďte ????????.

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 27.10.18 11:58

Znovu k doktorovi :roll:

lennkaa
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 27.10.18 12:37

Neni to nahodou natekla boule blizko posevniho vchodu? Muze to byt zanet bartholinske zlazy. Pak radim okamzite na pohotovost. Bude to jen horsi.

EliškaMD
Povídálka 35 příspěvků 30.10.18 13:37

určitě hned k doktorovi, měla jsem něco podobného taky nepomohla mast a výplach. Dali mi nějaké prášky a do 2 dnů klid ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >