Bolest intimních partií, pálí a jsou nateklé. Co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:30
Palive, bolavé a natekle (od malych pysku až dolů)

Ahojte, mám vážný problem a už nwm co s tím.???? Asi sobotu minulý tyden jsem s pritelem měla pohlavní styk a už během něho jsem citila mírnou bolest. Po souloži to bolelo mnohem víc a tam dole hlavně u vchodu mi to napuchlo začalo to bolet a jak jdu curat nebo to umivam vodou tak to strašně pálí…mám slzy na krajicku. Teď ve středu jsem byla na gynde a prej zahnet. Dala mi na oplach rossalgin a na dovnitř a na mazání MACMIROR. Ale už to léčim tři dny a vůbec se to nelepsi, možná spíš horší…nwm co s tím prosím poraďte ????????.

Reakce:

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 27.10.18 11:58

Znovu k doktorovi :roll:

lennkaa
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 27.10.18 12:37

Neni to nahodou natekla boule blizko posevniho vchodu? Muze to byt zanet bartholinske zlazy. Pak radim okamzite na pohotovost. Bude to jen horsi.

EliškaMD
Povídálka 21 příspěvků 30.10.18 13:37

určitě hned k doktorovi, měla jsem něco podobného taky nepomohla mast a výplach. Dali mi nějaké prášky a do 2 dnů klid ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >