Památeční sklo, zkušenosti

494
20.9.19 12:06

Památeční sklo , zkušenosti

Ahoj všem. Zajímal by mě Váš názor na památeční sklo s popelem zesnulého. A zkušenosti těch co ho doma mají. Před týdnem nám zemřela teta, tátova sestra, měl jí moc rád a hrozně ho to sebralo i když jsem všichni věděli že to přijde, měla rakovinu. Taťka bude mít příští měsíc narozeniny, napadlo nás mu věnovat památeční sklo s popelem Tety. Jsem si stoprocentně jistá že by ho to moc potěšilo, někomu se to může zdát morbidní ale taťka není typ co by to tahle bral.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17863
20.9.19 12:12

Mne to přijde skvělý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26432
20.9.19 12:14

A ptáš se na co? Pokud myslíš ze by se to tátovi líbilo, tak mu to dejte. Akorát mne tedy zarazila ta cena. Je to v EUR pokud dobre koukám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3808
20.9.19 12:14

Já bych nic takového nechtěla, ale jestli myslíš, že to tátu potěší, tak proč ne? Koneckonců nemusíte na potkání vykládat, že máme tuhle památku doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
20.9.19 12:17

@Eemii Že jo :relaxed:️ @veria Hlavně na zkušenosti. Cena tohohle skla je +- 2500,– + 500,– podstavec na kterém bude jméno zesnulého. Jsou i dražší varianty, ale i levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5496
20.9.19 12:19
@Lucie1906 píše:
Ahoj všem. Zajímal by mě Váš názor na památeční sklo s popelem zesnulého. A zkušenosti těch co ho doma mají. Před týdnem nám zemřela teta, tátova sestra, měl jí moc rád a hrozně ho to sebralo i když jsem všichni věděli že to přijde, měla rakovinu. Taťka bude mít příští měsíc narozeniny, napadlo nás mu věnovat památeční sklo s popelem Tety. Jsem si stoprocentně jistá že by ho to moc potěšilo, někomu se to může zdát morbidní ale taťka není typ co by to tahle bral.

Je to pekny. Ale ta cena 8o to je masakr.
Ja bych to teda nechtela, ale samo o sobe to pekny je :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26432
20.9.19 12:21

Takže 3000 EUR? No, není to teda levný. Pochybuju ze zde najdeš někoho kdo to doma má. A kde vezmete ten popel, to si vezmete urnu od táty, nebo kde teď je? Promiň ale napadají mne takový prakticky otázky. Má to byt překvapeni? Radši bych to s tátou konzultovala. Pokud bude souhlasit, tak proc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
20.9.19 12:21

@TopSecret Cena není v Eurech, nevím proč to na té fotce je. Jak jsem psala cena tohohle skla je -+ 3000,–Kč za vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26432
20.9.19 12:24
@Lucie1906 píše:
@TopSecret Cena není v Eurech, nevím proč to na té fotce je. Jak jsem psala cena tohohle skla je -+ 3000,–Kč za vše.

Aha, no tak to Jo. Takže řešení ceny odpadá. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
20.9.19 12:24

@veria Cena je v Kč, Urna je ještě v krematoriu, máme si jí vyzvednout 2.10. Vše bude obstarávat sestřenice, dcera Tety. Ještě přesně nevíme jak to funguje vše se bude řešit 2.10 ale co jsem četla tak udělají sklo i z 20 let staré urny, samozřejmě neporušené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
20.9.19 12:25
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12640
20.9.19 12:34

Ty musíš znát tátu nejlíp. Jestli by se mu to líbilo, tak proč ne? :nevim: já osobně bych nadšená nebyla, pro mě to morbidní je. Nechtěla bych doma ani urnu, to podle mě patří prostě na hřbitov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5682
20.9.19 12:35

@Lucie1906 pokud víš, že by mu to udělalo radost, proč se ptát tady? V takovém případě není co řešit. Ale doufám, že jsi si jistá. Kdyby mi toto někdo dal, tak bych asi omdlela. Za mě strašlivé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
20.9.19 12:39

@Kriss Tina @Lalelale Taťka doma už jednu urnu má, takže s tímhle problém nemá. Jen mě zajímalo jestli někdo nemá podobnou zkušenost. Nebo sklo doma má a jak na něj působí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 12:40

Mam. Od jine firmy, levnejsi. Mami nejaky sperk. Pro nekoho silenost, pro me moznost mit milovaneho porad u sebe. Pokud chces poslu ti SZ se strankama odkud to mam ja

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama