Pampers 1 - nějak se změnily?

10797
16.2.10 16:03

Pampers 1 - nějak se změnily??

Ahoj,
používáme Pampers 1 (2-5kg), včera muž donesl nový balík a byly tam úplně jiné plenky než vždycky předtím (přitom zvnějšku to vypadá stejně). Nejvíc se to liší vnitřním materiálem, tyhle nové mají uvnitř takovou jakoby síťovinu s velkými oky. A mě teda připadají o dost horší než ty staré, hlavně proto, že se to klukům lepí na zadeček, úplně to musím odtrhávat, fuj. Nevíte, to je nějaká technologická inovace? Já teď nevím, jestli mám risknout koupit další balík :( Ty staré měly na předním proužku různá zvířátka (střídalo se to, pamatuju si třeba opici), tyhle nové tam mají všechny dva sloníky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.10 16:06

Ahojky a nejsou to Pampers Premium Care? ty mají síťovinu a ty sloni tam myslím taky jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
16.2.10 16:13

Já si teda pamatuju se synem, že ty jedničky měly jen slony a byla to síťovina (prý to líp saje tu novorozeneckou stolici) a to už je skoro 2 roky zpět :think: . Až ty 2 mají víc obrázků, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10797
16.2.10 17:01

karolínka: Právě že to nejsou Premium care, ale máš pravdu, že je hrozně připomínají… Připadá mi to fakt vtipný, sotva člověk najde něco co mu vyhovuje, tak do těch balíčků začnou dávat něco jinýho ;)

Jinak teda když už jsme u těch plínek pro novorozence, tak mi připadá vtipný, že některý dvojky (třeba Fixies) jsou menší než některý jedničky (třeba Happy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
16.2.10 17:27

No vidíš to a já minulý týden koupila nový balík a strašně mě překvapilo, že jsou to ty bez síťky 8-o . Mě se síťkou přišli mnohem lepší, nikdy na rozdíl od těch bez síťky neprotekly. Když jsem je používala před 3 roky na staršího, byly všechny se síťkou. Takže pro mě taky novinka, ale opačného ražení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5000
16.2.10 18:21

Hoja, co ja vim, tak Pampers 1 byly ze sitkou a pak jsem kupovala 2 Premium Care prave kvuli te sitce, lip to salo tu jeji tekutou stolici a nevylitavalo to ven…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5000
16.2.10 18:22

Mozna to ted zmenili a jsou nove bez sitky, aby lidi kupovali ty Premium Care…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.10 18:54

Eliku tak je to naopak. Dříve se dělaly ty s těmi dvěma sloníky… já osobně je považuji za lepší - ale co maminka a miminko, to názor. Nám nevyhovovaly ty se střídajícími se obrázky. Síťka nám vyhovovala na novorzenecká „vajíčka“
Poznáš to tak, že na obale na obrázku plínky jsou vidět ti sloníci nebo střídající se obrázky ;-)
když se Kubík narodil - červen - tak jsem nemohla nikde sehnat s těma sloníkama a všude byly ty, co vyhovují vám.
Tak koukej po obalech, učitě najdeš ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10797
16.2.10 19:19

Zuzka aha, to by mohlo být, tak asi muž koupil včera někde, kde měli ještě staré zásoby. Opravdu jsou sloníci i na obalu.

BTW jak jsem teď ten obal prohlížela, tak tam je takový obrázek, jako že ty lepíky se nemají lepit na prostředek toho proužku, ale jenom k těm sloníkům.. netušíte proč? Mí kluci jsou docela maličký, mají něco málo přes 3 kg, takže to vychází, že mají lepíky dokonce přes sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama