Pampers Active Baby 3

736
2.8.11 21:12

Pampers aktiv baby 3

Ahoj holky,
nevím zda to je jen můj pocit, nebo fakt, že jsou pleny pampers aktiv baby 3 po prvním pomočení vlhké z venku?
nevím jestli to popisuji dobře, ale když se malá jen jednou vyčůrá do pleny cítím, že je vlhká i přes tepláčky. Stalo se vám to taky? Nebo to je jen mé zdání? Při plenách aktiv baby 2 se mi toto nikdy nestalo.
Díky za reakce :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30
2.8.11 21:18

Ahoj Zuzano, no mně se tohle, co píšeš, nikdy nestalo, ale mám pocit, že „trojky“ neudrží bobek. Malá se vždycky pro..re až na tepláky nebo pyžamo. Si říkám, už aby chodila na nočník nebo ideálně záchod :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
2.8.11 21:19

Ja stim teda moc skusenosti nema ze by kdyz se mi kluk pocura tak jsou vlhke. Ja teda Pampers moc nemusim jelikoz mi prijde ze malo sajou :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
2.8.11 21:20

Ahoj, jo je to tak…
ne vždycky, ale někdy mám pocit, že má vlhké pyžamko…asi jak jsou savé zevnitř, tak ta vlhkost jde ven, nebo nevím, ale bavila jsem se o tom s kamarádkou a ta mi to taky říkala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
2.8.11 21:22

tak zmen pleny treba ty Happy nabo Huggies ty jsou super :-))) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1730
2.8.11 21:28

tak tohle se mi teda nikdy nestalo… 8-o
a ze neudrzi „bobek“ tak to neni chyba v pline, ale v tom, ze treba tlaci kdyz sedi..a proste to nema kudy jit…ale to se male stalo snad jednou..

jo chce to nocnik :)) :lol:

zkouseli jsem snad vsecky plneky na trhu a pampersky povazuju za nejlepsi… pak ujdou huggiesky, ale maji dle meho nedostatky… malo pruzna lepitka a hur sedi…
happy mi prijdou otresne.. :-)
kazdopadne pokud ti pampersky nesednou zkousela bych jine…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
2.8.11 21:30

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s takovými těmi plenami privátních značek Rosmanna nebo DM? DM má myslím Babylove, Rosmann nevím jak se jmenuje. Ale používám od obou takové ty jednorázové žínky a tak, tak si říkám, že i plenky by mohli mít dobré…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
2.8.11 21:34

Hele z DM jsem dostala plenky a ty byly super jen kdyz jsem si je chtela koupit tak jich 20ks stalo 169,– A na nich se mi libi to ze to jsou kalhotky takze tam nejsou zadne pasky na pripevneni :-) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
2.8.11 21:40

No tak to je darda… A asi i nepraktické, když nejsou pásky, a jsou jen natahovací, ne? Hm, tak asi zůstanu u Pampers :) Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
2.8.11 21:42

Za nas Babylove z DM skvele!!!! Ted jsem koupila i na zkousku Babydream v Rossmannu (sice v Polsku ale myslim, ze je to jedno) a je pros.....a imrvere!!! :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23919
2.8.11 21:49

Mi se to taky nestalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5476
3.8.11 08:37
mysicka5 píše:
Hele z DM jsem dostala plenky a ty byly super jen kdyz jsem si je chtela koupit tak jich 20ks stalo 169,– A na nich se mi libi to ze to jsou kalhotky takze tam nejsou zadne pasky na pripevneni :-) :dance:

Myšičko, ale ty mluvíš o trénovacích kalhotkách, ty se používají, až se dítě učí na nočník. Ty jsou výrazně dražší. DM plínky mám doma, mám je mnohem radši než Pampers (Huggies mě přišly děsné, stejně tak Tesco), balík trojek po 100 kusech stojí 339 Kč, s kuponkem vyjdou na 289 Kč, pokud se nepletu. Když k tomu přidáš i třeba nějakou slevu na celý nákup, může tě jedna plínka vyjít i mnohem levněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
3.8.11 08:51
El-Brno píše:
mysicka5 píše:
Hele z DM jsem dostala plenky a ty byly super jen kdyz jsem si je chtela koupit tak jich 20ks stalo 169,– A na nich se mi libi to ze to jsou kalhotky takze tam nejsou zadne pasky na pripevneni :-) :dance:
Myšičko, ale ty mluvíš o trénovacích kalhotkách, ty se používají, až se dítě učí na nočník. Ty jsou výrazně dražší. DM plínky mám doma, mám je mnohem radši než Pampers (Huggies mě přišly děsné, stejně tak Tesco), balík trojek po 100 kusech stojí 339 Kč, s kuponkem vyjdou na 289 Kč, pokud se nepletu. Když k tomu přidáš i třeba nějakou slevu na celý nákup, může tě jedna plínka vyjít i mnohem levněji.

Nepletes! Taky kupujeme krabice s kuponky :-) ty velke slevy na cely nakup ted zacinam setrit na Vanoce :-) to potom jdu z drogerie div ne s trakarem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1730
3.8.11 10:07

Tak mi babylove prijdou desne neforemne, tluste a umele… a protykaly…

zkusila jsem i ty eko pleny z DM Alana a hruza… mam tady 3/4 baleni tusim velikosti 2, kdyby nekdo chtel ozkouset v Breclavi, tak je klidne zdarma poskytnu… :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
3.8.11 13:45

Tak mě se také párkrát zdálo, že cítím vlhko i přes tepláčky, ale :nevim: možná to byl jen takový pocit. Přecházíme teď na č.4, tak ty toho snad poberou víc. Jinak my jsme spokojení s plínama z DM, Rossmannu i Schleckra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat