Pampers Premium Care x Active baby - recenze

13466
24.7.13 20:50

Pampers Premium Care x Active baby

Cauky. Holky co pouzivate oboje tyto plinky…ktere jsou podle vas lepsi a proc? Ja ted pouzivam Premium Care, ale ty nemam dal moznost koupit v akci. Tak se chci zeptat, co ty druhe? Recenze maji solidni, ale jsou lepsi?

Pouzivala jsem na malou jeste New Baby, coz by pry mely byt 1 a 2 predchudce Active Baby, ze AB se nedelaji ve velikosti 1 a 2. Je to tak? Jsou tedy AB stejne? Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17565
24.7.13 20:53

Když byla starší malá, kombinovala jsem látkovky s Premium care. Ty byly v pohodě. Pak jsem jí dala nějaké ty barevné, typu active baby a oprudila se mi okamžitě a měla z toho i kvasinky :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512

Používala jsem premium care - hlavně zezačátku. Jsou lepší, ale i ty active baby jsou dobré :palec: Výhoda těch prvních pro mě byla, že kakání jakoby zateklo za tu síťku a malá¨ho neměla na zadečku.
Od cca 3měsíců do 18m jsem používala pampers active baby a spokojená jsem byla taky na 100% ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848

Activ baby budou od pátku v akci v tetě. Používám oboje, ale po těch care mívá malej na kulkách „bordel“. Řekla bych, že je tam víc látky a poští trochu chlupy :mrgreen: Activ, co je změnily a přestaly být tak navoněné jsou pro nás nejlepší pleny. Vyzkoušeli jsme skoro všechny a fakt se levné pleny nevyplatí, protože tam přebaluju po každém vyčůrání. Ale jinak care i active jsou super :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13466
24.7.13 20:55

Holky a jsou ty active takove ty vic sustici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
24.7.13 20:55

@JaniceB care jsou určitě nejlepší. Přes den jsou dobrý i ty oranžový sleep and play. Na noc jsme teď podvakrát koupili zelený AB, poprvé balík suprový, plenky vydržely po celou noc, ale teď druhý balík, co jsou ty vylepšený, mi přijde, že nevydrží celou noc a stalo se nám několikrát, že jsme cípy se suchým zipem utrhli. Tak nevím, jestli špatná šarže, ale na noc se vracíme k premium care.
Jinak, když nejsou nikde akce, kupuju na mall.cz, vychází tam docela dobře

Příspěvek upraven 24.07.13 v 20:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071
24.7.13 20:56

Ty Premium Care jsou nějak vylepšený na kakání, jinak je to víceméně totéž. Používám teď Active Baby, protože byly v akci, ale klidně jsem měla i Sleep and Play, malý se neoprudil z ničeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18236
24.7.13 20:56

Ja jsem na noc pouzivala premium care, ale pak zmenili ty plenky, ze nebyly uvnitr bile -vel 4, ale do modra a ty mi uz pres noc protikaly, tak jsem presla na active baby a spokojenost. ted jsem sice taky natrefila na ty stare premium uvnitr bile, ale to je o nahode, ted kupuju uz jen ty active, kdyz potrebujem na cesty, jinak plne latkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13466
24.7.13 20:59

@Cuarentena Nam teda sleep and play uplne protejkaly…hovinka mela az za usima…hele a co do materialu, tak ty AB jsou cemu nejpodobnejsi? Ty sleep and play mi taky prisly takove sustakove…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997
24.7.13 21:00
@JaniceB píše:
Holky a jsou ty active takove ty vic sustici?

Za mně určitě Care. Přijde mi že víc sajou a za tu síťku se opravdu schová víc když se kadí než u AB. My používáme AB přes den, kdy přebalujeme častěji a Care na noc protože malá někdy spí i 12 hodin v kuse a tam mi přijde že care jsou jediný který zůstanou jakš takš suché a nejsou po nich žádné opruzeninky…

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13466
24.7.13 21:01

@Bekyn No…my mivame plinku taky tech 10 hodin, protoze ona se proste v noci nenecha prebalit…ji ze spani a silene rve, kdyz ji budim prebalovanim…takze potrebuju, aby ta plina taky vydrzela a aby se po ni neosypala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
24.7.13 21:02
@hopikhopik píše:
@JaniceB care jsou určitě nejlepší. Přes den jsou dobrý i ty oranžový sleep and play. Na noc jsme teď podvakrát koupili zelený AB, poprvé balík suprový, plenky vydržely po celou noc, ale teď druhý balík, co jsou ty vylepšený, mi přijde, že nevydrží celou noc a stalo se nám několikrát, že jsme cípy se suchým zipem utrhli. Tak nevím, jestli špatná šarže, ale na noc se vracíme k premium care.
Jinak, když nejsou nikde akce, kupuju na mall.cz, vychází tam docela dobřePříspěvek upraven 24.07.13 v 20:57
:mrgreen: Tak u nás dávám právě care na den a activ na noc, v těch care mi kluk už dvakrát provlhnul :lol: Každý dítě je úplně jiné :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13466
24.7.13 21:03

@araw Jo…to mas pravdu, ze ta plinka, kdyz je hodne nacucla, tak je vlhci…ale to mi nevadi, Dam ji klidne denne cisty pyzamko…ale nesmi se osypat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
24.7.13 21:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1714
24.7.13 21:04

Premium care, tak u těch, jak je tam ta sítka, tak se to malému lepilo na zadeček a oprudil se mi až do stroupků, ale active baby jsou fakt parádní, používám je přes den a na noc dávám sleep and play. Jinak pampers kupuju jen v akci za 199,– v kauflandu, vždycky si udělám zasoby :) a i když to sem nepatří, tak jsem byla hodně spokojená i s plenkami tesco a taky z penny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama