Pampers TOTAL CARE - kde se dají sehnat?

Vvv
1364
7.4.05 19:34

Pampers TOTAL CARE - kde se dají sehnat?

Ahoj holky,

prosím poraďte, kde se ještě dají sehnat ty „staré“ Pampersky Total Care! My začali používat ty nové Active Baby, ale po počáteční spokojenosti jsem změnila názor. Nejen že divně páchnou, ale stále častěji se nám stává, že se utrhne ten samolepící proužek a neštěstí je hotové :oops:
S Total Care jsem nikdy nic podobného nezažila, ale teď zjišťuju, že je problém je sehnat - všude už jsou nahrazeny těmi novými :(

Máte někdo tip, kde se dají koupit Total Care?

Předem díky za pomoc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
7.4.05 20:01

V Carrefouru.

• Nahlásit
  • Citovat
725
7.4.05 20:37

Nějakou zásobu měli ještě v pondělí v Intersparu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
7.4.05 21:10

Total care

Mají je i v Hypernově.Ale my jsme s těma novýma spokojení,nic z toho co se stalo vám,nám hzatím ne :roll: musím zaklepat.Nebyla to třeba špatná várka? :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
7.4.05 21:35

Holky, díky za tipy, zítra to zajedu omrknout!

Ashley, nevím, jestli to byla výjimka, spíš ne, už to dělaly plenky ze dvou balení koupené z různých zdrojů :( Malej se asi moc hýbe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
8.4.05 06:24

Ahoj,musím přidat trošku do mlýna…Koupila jsem 4balíky v akci(80ks za 200Kč v Albertu),jinak používám jiné značky…Taky páchnou,ale dá se to přežít a jelikož to má můj obřík na tělo,tak je sem tam poškrábaný :oops: …Když jsem to dvakrát pořádně nedopla,bylo počůrané prostěradlo,to se mi s jinými plenami nestalo…No nic,příště už si koupím jiné…ale každé mají něco.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ET
87
8.4.05 07:58

ahoj, i v Globusu je ještě mají, v úterý jich tam měli poměrně hodně. A mají tak pořád tu akci se sbíráním razítek, za která dávají LEGO. Active Baby mi taky nejsou zrovna 2× sympatické, na noc ji nedávám (zdá se mi uprostřed moc úzká) a souhlasím, že jsou nepříjemně cítit. Ale zase jsem je nakoupila poměrně výhodně, takže jim ty nedostatky odpouštím. S tím poškrábáním to máme také tak, malá má boky neustále červené - to jí dělají jen pampersky (zlaté HelenHarper, které jsou levnější a i šikovnější-tam zase můžou být problémy v létě až bude vedro - ty červené HH nejsou tak prodyšné a asi se v nich občas zapaří). Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
14.4.05 18:59

Ahoj holky,
projeli jsme Globus, Carrefour, Rossmann, Kaufland, Droxi i Hypernovu a všude už mají jen Active baby :(
Takže PROSÍM, jestli vypátráte nějaký jiný zdroj Total Care, dejte vědět :)
Jo viděla jsem je v akci v letáku Tesco, ale nevím, jestli to není jen starý obrázek.. Poradíte?
Moc děkuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
14.4.05 20:25

Ahoj,
ja myslim, ze jsou to stare obrazky, videla jsem to na vic letacich. Myslim, ze Active baby uz nahradili Total Care, skoda, nam taky vyhovovali vic.
Lucka+Klarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.4.05 20:29

Ahojky, taky marně sháním Total Care - viděla jsem už jen ty malinké balíky :( Dávali jsme je malé od narození a byli jsme maximálně spokojeni. Teď používáme přes den Activky, ale na noc jim moc nevěřím - připadá mi ta savá plocha moc malinká. Tak nevím, už jsem se dívala v Kauflandu, Tescu a Intersparu. Manžel přišel minulý týden a říkal, že už nebudou, tak se asi budu muset smířit s Activkama i na noc.
Ten zápach mi taky vadí, ale žádné jiné potíže jsme něměli.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
2133
14.4.05 21:39

Ahoj holky,
tady v Brne jsem Total Care videla minuly tyden v malym Tescu. Meli tam oboje, kazdy na jinym miste.
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
4.5.05 12:18

Pokud ještě sháníš Pampersky Total Care, tak je mají v drogérii droxi, kousek od Chodova u Meinla [Slunečnice].Jsou na akci za 299,–kč, ale jen ve velikosti Maxi Plus.Nám ty nové také nevyhovují, začali jsme používat plenky od Droxi a jsme s nimi moc spokojení :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.5.05 12:38

Ahoj holky,já je kupovala o víkend v Chomutovskym Globusu,ale je fakt,že byly zastrčené vzadu za těmi Active Baby.Mimochodem byla na ně zrovna akce.
Mila

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama