Pampers z Rakouska nebo Německa

358
16.5.17 22:45

Pampers z Rakouska nebo Německa

Máte, prosím, někdo aktuální zkušenost, jak jsou na tom teď kvalitou Pampersky u sousedů?
A co mají uvedeno na obalu za stát výroby?
Konkrétně Premium Care.
Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.5.17 23:18

Made in germany. Pendlujeme mezi Čr a německem, používáme premium care a rozdíl nevidím. Kupuju tam i tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 23:38

Mam vyzkouseno, ze cokoliv je pro nas lepsi nez pemprs, jezdila jsem pro ne driv taky k sousedum, ale zlaty babylove z Dm nebo i albert pliny jsou super a skvela cena. Me proste i ty z nemecka smrdeli chemkou a u kazdy treti pliny se mi utrhla ta packa na pridelani, kdyz jsem o malinko vic zatahla, nebo plina protekala. U ostatnich znacek se mi to jeste nestalo (krom plin na kterych byli smloulove, myslim ze tesco, ty byli tenky jako papir a curani rocniho ditete nezvladli)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1898
17.5.17 07:09
@AndelaCerna píše:
Mam vyzkouseno, ze cokoliv je pro nas lepsi nez pemprs, jezdila jsem pro ne driv taky k sousedum, ale zlaty babylove z Dm nebo i albert pliny jsou super a skvela cena. Me proste i ty z nemecka smrdeli chemkou a u kazdy treti pliny se mi utrhla ta packa na pridelani, kdyz jsem o malinko vic zatahla, nebo plina protekala. U ostatnich znacek se mi to jeste nestalo (krom plin na kterych byli smloulove, myslim ze tesco, ty byli tenky jako papir a curani rocniho ditete nezvladli)

Plínky se šmouly jsou z Albertu ;) Z Tesca jsou se sovičkami.. A za mě teda jsou Sovičkové nej.. Od té doby co tak „zprznili“ ty nové pampers a vložili tam síťku.. No no coment :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
17.5.17 08:06

Já teda ty šmoulí miluju, používala jsem je na první dceru a super. Snad se za poslední dva roky nezhoršily.
Ale jsou až od trojky velikosti a já potřebuju na novoše.
Ty pampersky se mi zdají jako tvarově nejvymakanější, ale ten matroš bych uvítala kvalitnější, tak se pídím, kde koupím lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 08:08

@AndelaCerna Máš s těmi DM dobrou zkušenost? Už jsem na ně slyšela chválu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Ellusa
17.5.17 08:35

Nejlepší jsou Huggies, vydrží v pohodě celou noc, neprotečou, krásně přilnou k zádičkám, neopruzují. Se šmoulími, Tesco i DM podle mě nesrovnatelné, nové Pampers jsem po špatných recenzích vůbec ani nekupovala.

• Citovat
  • Upravit
12929
17.5.17 08:39

V nemecku jsem ty bili nepotkala ale ty zeleny pampersky jsou mnohem lepsi a levnejsi. Za me nejlepsi planky jsou lidl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12945
17.5.17 09:49

@Opicová já bohužel nemám zkušenost ani možnost Pampers z Něměcka, Rakouska - ale já osobně s Pampers končím, koupila jsem dopředu v akcích 3ky a 4ky Premium Care a je to taková hrůza, že bych je nejradši vyhodila do popelnice. Mám ještě 4 balíky :zed: - dítě je opruzené, plný zadeček i pipka žmolků, fakt hrůza - tak je nějak dopotřebuji a pak už žádné Pampers nikdy nekoupím, co kdyby pokazili i ty zelené
zkusím DM, měla jsem 1ky a 2ky a byly super, tak uvidíme, jaké budou ve 4ce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama