Pampersky v akci z Intersparu

3425
29.8.06 13:33

Pampersky v akci z Intersparu

Ahoj, mamky,
chci se zeptat, jestli se Vám stalo taky totéž co mně a kamarádce. Koupily jsme před 14 dny v Intersparu Pampersky Sleep and play za 169Kč za balík, po vybalení jsme si říkaly, že jsou nějak až moc tenké a že jsme zvědavé, jestli teda celou noc děcka vydrží. No, malá byla pokaždé totálně pročůraná až po lopatky, i když jsem už potom dávala i dvě na sebe!! Pak jsme je zkoumaly a zjistily, že to jsou pěkné šmejdy, protože byly v zadní části úplně průhledné jako by s kousky vaty uvnitř… :evil: Dost nás to překvapilo, protože nikdy předtím jsem s pamperskama problém neměla a považovala je za nejlepší…Vypadá to, že jsme koupily nějakou druhou jakost nebo co. Jak vidím tu reklamu v telce: A tak celou noc krásně spíš…otvírá se mi kudla v kapse…Stalo se Vám to taky? Máte je taky koupené? Teď nevím, jestli to mám jít reklamovat, když už nemám ani paragon, a ty plínky jsem skoro všechny použila, protože jsme byly na chalupě…Každopádně kdybych koupila ty nejlevnější plínky třeba z Tesca, byla bych na tom líp, zbytečně vyhozené peníze. :x
Andy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11524
29.8.06 13:37

Anduli, radši šupuj zítra do Tesca, mají tam ty jejich fialové za 199,– a ještě ubrousky Tesco fialové k tomu zdarma. Já je teď taky používám na den a na noc dávám Pampers zelené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
29.8.06 13:43

Anduli,
tak my máme Pampersky normální i Sleep and play a můžu s klidným svědomím říct, že větší šmejdy jsem v životě neviděla. Skutečně to na zadečku nemá tu výplň. Malá mi pročůrá tyto a bohužel i normální. Jenže tchýně chytla ještě při mém těhotenství nakupovací mánii, takže máme doma zásobu Pampersek tak pro patnáct dětí. Podle mě to reklamovat můžeš (taky jsme se o to pokoušeli), ale bylo nám řečeno, že by to museli poslat na posouzení výrobci. A ten ti samozřejmě napíše, že milionům dětí to vyhovuje, jen vám ne. Jednu radu bych snad měla, vyrazit to do popelnice a Pamperskám se v regálech obloukem vyhýbat. Toť má zkušenot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
29.8.06 14:00

Já taky zítra razím do Tesca, jak na jejich fialové tak na zelené Pampersky, obojí bezkonkurenční cena :) Doufám, že budou mít co v letáku naslibovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.06 14:19

Ahojky,
tak Sleep and Play už taky nechci ani vidět. Já je kupovávala v makru a ze začátku se mi zdály OK, taky cena byla super, ale pak jsem přišla na to, že už je nechci nikdy vidět. Malá měla kakání až na zádech. No hrůza.
Je to prý nějaká druhá jakkost pampersek.
Jednou jsem taky zkusila plínky z Tesca a opravdu byly o 100% lepší než ty Sleep and Play.
Jinak používáme Pampers ty normální zelené.

Přejeme mimiškům co nejvíc sucha v plínečkách!!! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
29.8.06 14:20

ANDULI:ja tyto plenky driv shanela v DM a oni mi rekli,ze je mit nebudou, kvuli tomu ,ze pry nejsou tak kvalitni jako normalni pampers.
no koupila jsem je jinde a opravdu jak pises,procurane byly hrozne rychle a kdyz se nahodou malej v noci i pokakal,tak to mel az na zadech,stava se na to i normalnich pampers,tak porad premyslim, proc se rika ze jsou nejlepsi.bez tech gumicek vzdau,jsou plinky na nic!takze zkus radsi neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
29.8.06 14:29

Ono je právě zvláštní, že jsem ty Sleep and Play už kdysi kupovala a byly v pohodě, ale ty, co jsem koupila teď, byly o něčem jiném. Kdybych s nima neměla dobrou zkušenost, tak bych je nikdy nekoupila. Jsem si říkala - ha, dobrá cena na pampersky, tak jsem se hned vzala. Myslím, že prodejci věděli, co to jsou za šmejdy, tak dali takovou „nízkou cenu“, na to, že to jsou dost reklamované plínky…
Hodně mě to štve, zvláště ted, když šetřím každou kačku a jen tak zbůhdarma vyhodím 170 korun. Kdybych měla ten paragon a kdybych ty pleny nepoužila skoro všechny, tak jim to jdu do toho Sparu omlátit o hlavu, no fakt.
Andy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
29.8.06 15:03

Souhlasím!!!
Vojtíškovi jsme koupili také Pampers Sleep and Play, a ještě Pampers New Baby a musím říct, že jsou to pěkné „aušusy“ :! :! :! Nejen, že je po 2hodinách Vojtíšek totálně pročůraný, ale skrz plenku je vidět i že je pokakaný :!
Tak jsem koupila Huggies Soft & Dry a jsme „zatím“ spokojení. Také přemýšlím o těch Tesco plenách, jsou vážně tak dobré?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
29.8.06 15:06

také jsme pod tlakem reklamy a nízké ceny koupili sleep and play-ale pak je malej mol mít jen přes den-neabsorbují tolik jako normální pampers.Malej se bohužel po jiných plenkách než pampers začal asi v roce osypávat,ale do té doyb byly bezkonkurenčně nejlepší fialové tesco-oproti pampers byly levnější,kvalitou úplně nastejno.Teď už má plenky jen na noc,takže to není taková zátěž,ale pokud nemáte kožní problémy, radím tesco fialové

• Citovat
  • Upravit
827
29.8.06 15:40

Taky se připojuji. Koupila jsem naštěstí takové to malé balení na zkoušku (je jich tam 32) a byla jsem hrozně překvapená, že na zadečku je to téměř průhledné. Prubnula jsem to přes den, protože na noc jsem neměla odvahu. Prý vydrží 9 hodin :! Ha, ha , ha! Po čtyřech hodinách, ze kterých malá 3 spala, jsem plínu sundala a kdybych utřela Terčin zadeček bavlněnou plínou, mohla bych ji ždímat - tak byla mokrá! Čuranky jí stály na kůži! Děs!! Takže je doužívám, když budeme chtít udělat parádu v šatičkách, aby neměla bambulu mezi nohama a budu po hodině měnit.

Se zelenýma se to opravdu nedá srovnat. Ale nejlepší poměr kvality a ceny jsou fakt fialové Tesco. Jen by mě zajímalo, kde dávají ty ubrousky zdarma? Kupovala jsem dnes v noci dva balíky a žádnou akci na ubrousky jsem neviděla!!!

Bebet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
29.8.06 15:50

Tak se taky přidávám k těm, co mají dojem, že Sleep and Play šly s kvalitou hodně dolů; na začátku určitě vydržely víc (víc náplně?) a i když jsem zkoušela použít větší velikost, s „normálními“ Pamperskami se nedají srovnat (ani nemusí být z Intersparu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
29.8.06 16:56

Mám dotaz. Jaké jsou plenky z Tesca ?
Jsou z vrchu na dotek jako třeba Pampers anebo jsou takové jako igelit ???
Moc díky :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8866
29.8.06 17:03
Bebet píše:

Se zelenýma se to opravdu nedá srovnat. Ale nejlepší poměr kvality a ceny jsou fakt fialové Tesco. Jen by mě zajímalo, kde dávají ty ubrousky zdarma? Kupovala jsem dnes v noci dva balíky a žádnou akci na ubrousky jsem neviděla!!!

Bebet

Od zízřka v Tescu za 199,90 a k tomu ty fialové vlhčené ubrousky 72 ks zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
29.8.06 17:10

Janulíka
Teco pleny jsou povrchem jako pampersky

Holky my jsme asi divní, ale sleep and play od pampers byly v poho. V noci vydrží. Jsou hodně nacucané, ale nepropustí ani ň. Já jsem s nimi docela spokojená.
Jinak mám zásobu tesco plen. Ty jsou taky dobré. Zatím se mi vůbec nepokadila přes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
29.8.06 17:15

my meli sleep and play v porodnici pred 5 mesici a byly v pohode, rekla bych srovnatelne s fialovymi tesco (i kdyz my byli malicci a prebalovali co 3 hodky ve dne v noci) - to ale teprve zacinaly, ale slysela jsem ze se strasne zhorsily . my ted pouzivame popoliny a jednorazovky jen kdyz jedem nekam pryc a to kupujem fialove tesco. Rikam si, jestli ty sleep and play nebyly dobre jen ze zacatku, aby si ziskalya povest a pak se proste zhorsily a sazi na znacku. Nicmene ma rada je fialove tesco ! dobra kvalita za dobrou cenu (v noci neprebalujem vubec a nestalo se ze by je mala procurala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama