Pan záhadný

Anonymní
15.5.20 00:40

Pan záhadný

Ahoj dámy :) prosím perte do mě rady, názory. Jsem hotová z jednoho chlapa 32 let. Známe se x let. Před rokem jsme se spolu párkrát viděli, proběhla společná věc, ok nic životy šli dal. Nicméně od března jsme spolu trávili opravdu den co den, společné noci, výlety, s mým synem vše v pořádku. Prostě to vypadalo tak ze me ma rád a asi by chtěl víc. To trvalo 2 měsíce, pak najednou šup, jsme jen kamarádi a nebudeme se tak často vídat. Hnusnej, odtazitej. Tak to nechám být ale on cas od času se mi ozve, nebo tak zažárlí po sms, když se potkáme náhodou, vidím ze se prostě kouká tak divně a ja jsem z toho nějaká zmatená. Můžou být chlapy opravdu takový necitové? Nebo na co čeká když podotýkám ví, že ja ho ráda mám a moc. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4188
15.5.20 00:48

Hrabe mu. Na jedné straně bude všude tvrdit, jak nechce vážný vztah, ale minimálně podvědomě by ho rád měl. Tak se v tom plácá…

Třeba má nějakou blbou zkušenost, třeba tě někde viděl, něco slyšel - klidně tam mohlo být něco co ho doradilo, ale přesto by měl vědět co chce a buď do toho jít nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 00:54

@Josef_t
Jdu na pivo s lidmi kteří mu jsou blízcí a hned na mě skoro až útočí, ze je znám díky němu. A kde si co si. Pořád zminuje společného kamaráda, pořád mi ho predhazuje. Proč žárlí když on to utnul? Čert se v nich vyznej

• Citovat
  • Nahlásit
5497
15.5.20 06:14
@Anonymní píše:
Ahoj dámy :) prosím perte do mě rady, názory. Jsem hotová z jednoho chlapa 32 let. Známe se x let. Před rokem jsme se spolu párkrát viděli, proběhla společná věc, ok nic životy šli dal. Nicméně od března jsme spolu trávili opravdu den co den, společné noci, výlety, s mým synem vše v pořádku. Prostě to vypadalo tak ze me ma rád a asi by chtěl víc. To trvalo 2 měsíce, pak najednou šup, jsme jen kamarádi a nebudeme se tak často vídat. Hnusnej, odtazitej. Tak to nechám být ale on cas od času se mi ozve, nebo tak zažárlí po sms, když se potkáme náhodou, vidím ze se prostě kouká tak divně a ja jsem z toho nějaká zmatená. Můžou být chlapy opravdu takový necitové? Nebo na co čeká když podotýkám ví, že ja ho ráda mám a moc. :(

Ma jinou a s tebou si nechava zadni vrata..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
15.5.20 12:52

Napisu svou fantazii vychazejici z jedne zkusenosti: ma te v podstate rad (ale nijak zvlast horoucne), nerad by o tebe prisel, ale sam sebe se chce prezentovat jako svobodny muz (bud ma nekoho v merku nebo ani ne, kazdopadne ti to muze byt uplne jedno, na tom fakt nezalezi) a uz vubec se nehodla angazovat v chumlackove rodince, do ktere bys ho rada dosadila (tohle neber jako rejpani, kdyz se mam s nekym rada, tak samozrejme chci byt s nim i s vlastnim ditetem, nic k nepochopeni). A vi, ze ho mas rada, takze si te drzi hezky od tela a vi, ze staci naznacit zajem a ty hned nechas vseho a sednes si na cekaci sedadlo :(

Hele, jestli můžeš, tak se na to vyprdni, hlavne bych si teda nenamlouvala, ze se nekdy neco zmeni, ze staci si neco vysvetlit nebo pochopit nebo nejaky kompromis, takovy o to fakt nestoji. Delej si co chces, hlavne bez ohledu na neho, za chvili budes mit klid :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
17892
15.5.20 13:00

Lepši samice (ne nutně kvalitativně, jen novostí) na obzoru nebo už rovnou v klíně, ale současně tě považuje za svůj odložený traktor, který by mohl v případě potřeby zase nastartovat, a u něhož by rád, aby mu ho neúdržbovala nějaká konkurence

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19897
15.5.20 13:12
@PaníKadrnožková píše:
Napisu svou fantazii vychazejici z jedne zkusenosti: ma te v podstate rad (ale nijak zvlast horoucne), nerad by o tebe prisel, ale sam sebe se chce prezentovat jako svobodny muz (bud ma nekoho v merku nebo ani ne, kazdopadne ti to muze byt uplne jedno, na tom fakt nezalezi) a uz vubec se nehodla angazovat v chumlackove rodince, do ktere bys ho rada dosadila (tohle neber jako rejpani, kdyz se mam s nekym rada, tak samozrejme chci byt s nim i s vlastnim ditetem, nic k nepochopeni). A vi, ze ho mas rada, takze si te drzi hezky od tela a vi, ze staci naznacit zajem a ty hned nechas vseho a sednes si na cekaci sedadlo :(Hele, jestli můžeš, tak se na to vyprdni, hlavne bych si teda nenamlouvala, ze se nekdy neco zmeni, ze staci si neco vysvetlit nebo pochopit nebo nejaky kompromis, takovy o to fakt nestoji. Delej si co chces, hlavne bez ohledu na neho, za chvili budes mit klid :hug:
:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19897
15.5.20 13:13
@pohledzdruhestrany píše:
Lepši samice (ne nutně kvalitativně, jen novostí) na obzoru nebo už rovnou v klíně, ale současně tě považuje za svůj odložený traktor, který by mohl v případě potřeby zase nastartovat, a u něhož by rád, aby mu ho neúdržbovala nějaká konkurence
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5737
15.5.20 13:15

Normálně mu řekni, že si váš vztah konzultovala na emiminu, jestli je normální, tak tě pustí k vodě sám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16171
15.5.20 13:20

Vím, že je to těžký, ale jeho myšlenkové pochody bych fakt nezkoumala, to podstatné ti řekl, že chce být jen kamarád, proč, je celkem fuk. Pro tebe to znamená jediné, že by jsi měla hledat dál a pustit ho z hlavy.
Na mě když začal být takhle hnusný jeden můj ex, byla v tom jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
15.5.20 19:00
@pohledzdruhestrany píše:

To je slovo chlapa.Asi na tom něco bude. :palec: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat