Panelové/plošné závěsy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineHoa Mai
Kelišová 5783 příspěvků 21 inzerátů 03.12.18 10:13
Panelové/plošné závěsy

Máte zkušenosti, kde vybírat?
Potřebuju „schovat“ „technické“ okno a představovala jsem si kombinaci bílých a barevných panelů. Bílé máme z IKEA, s těmi jsem spokojená, ale z těch barevných tam neměli nic, co by se nám barevně hodilo. Potřebovala bych něco v modrých odstínech a ideálně bez vzoru, protože vzor už je na těch bílých. Jediné, které jsem na netu našla v odpovídající barvě, mají na Bonprixu, ale z fotkymi přijde, že ten materiál nebude kvalitní a bude mačkavý. Nebo se mýlím? Nebo máte nějaké jiné doporučení?

Reakce:

pannda
Kelišová 6634 příspěvků 33 inzerátů 03.12.18 13:11

Tam kde nabízí žaluzie, měli by i dělat japonské stěny s výběrem látek

Uživatel je onlineHoa Mai
Kelišová 5783 příspěvků 21 inzerátů 03.12.18 22:47

@pannda na to jsem taky narazila, ale chtějí za to vesměs pěkné dardy. Netvrdím, že ta cena třeba neodpovídá kvalitě, ale tam, kam to potřebuju, je to moc. Představovala jsem si něco kolem tří, čtyř stovek za panel,ale takovou cenu jsem nikde nenašla. V podstatě mi stačí jen ta látka, ten závěsný systém si dokoupíme v Ikea.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >