Reklama

Panenka Adélka vs Baby Born sestřička

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baryskaa
Povídálka 43 příspěvků 11.12.17 23:52
panenka Adélka vs baby born sestřička

Dobrý večer, chtěla bych dceři 2,5 koupit pod stromek panenku nemiminko a rozhoduji se mezi PANENKA ADÉLKA 100 FUNKCÍ nebo BABY born Starší sestřička, nemáte někdo srovnání nebo některou z nich doma, jestli to stojí za to? Adélka je lepší v tom, že mluví, ale baby born už máme miminko, takže oblečení apod. + je ohebná, dá se koupat a ty vlásky taky vypadají kvalitněji. Loni dostala baby born mimčo, hraje si s ní hodně, hlavně ve vaně, ale nakonec jsem ještě kupovala mluvící panenku a tu má taky ráda.
Díky moc

Reklama

Reakce:

martanek29
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 12.12.17 08:45

@baryskaa Ted jsme kupovali dceri Adelku k narozeninam a musim teda rict, ze nic moc…nechutne sisla, sice jsem to cetla v recenzich, ale kdybych to slysela nazivo, tak ji nikdy nekoupim…kdyby to bylo delany jako miminko, tak nereknu pul slova…ale je to uz panenka s vlasy a to sislani je fakt hrozny…no a kvalita vlasu je taky spatna…ma je v krabici krasne ucesany, ale jak se rozpusti a chce clovek udelat jiny uces, tak vlasy chybi a vypada to doooost blbe. A uz se zacinaji po necelym tydnu pekne cuchat. Takze mozna lepsi ta Baby born. Nad tou jsem taky premyslela, ale segra ji kupovala neteri k Vanocum, tak jsem chtela koupit jinou…chyba…jestli budes chtit, nafotim ti ty vlasy, jak vypadaji rozpusteny…

matsek
Povídálka 37 příspěvků 12.12.17 09:03

Já koupila dceři Adélku pod stromeček. Nevím jak s vlasy je jen odzkoušena jak mluví a už jsem ji zabalila. Je moc krásna a nešišlá ani trochu a krásně vyslovuje. Je to ta s puntikovanou černobílou sukní.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 12.12.17 09:15

@matsek Adelka 100 funkci je trochu jina asi…ma ruzovou puntikovou sukni. A sisla fakt desne :mrgreen:

Topgal
Stálice 79 příspěvků 14 inzerátů 12.12.17 12:20

Ahoj, dcera dostane na Vánoce Baby Born sestřičku, objednávala jsem na mall.cz a vyšla mě na 1299 kč a je moc pěkná, může se i koupat a ty vlasy vypadají kvalitně, kamarádka jí kupovala loni pro svou dceru a je spokojená :kytka:

baryskaa
Povídálka 43 příspěvků 12.12.17 16:12

Tak ty vlásky jsou hrozný teda, díky za fotku. Já jsem uvažovala o tý s kufrem, nějaká cestovatelka, ale z toho šišlání mám teda obavy

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 12.12.17 16:14

Nejlepší vlásky u panenek co máme mají ty od Gotz. Máme Just like me a jsme maximálně spokojení. Dcera se s ní i koupe a vlásky jsou pořád krásné.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 12.12.17 18:33

U teto byl taky kufr a nejaky sponky do vlasu. Ale fakt bych sla uz do jine…Nacesana krasne, ale po rozbaleni des…tak vyber dobre ;)

@baryskaa píše:
Tak ty vlásky jsou hrozný teda, díky za fotku. Já jsem uvažovala o tý s kufrem, nějaká cestovatelka, ale z toho šišlání mám teda obavy

baryskaa
Povídálka 43 příspěvků 12.12.17 19:27

@MisaHanuska taje krásná a dá se koupit i u nás, nikde ji nemůžu najit

baryskaa
Povídálka 43 příspěvků 12.12.17 19:28

Ha už jsem ji objevila

Káťa19
Kelišová 7102 příspěvků 36 inzerátů 12.12.17 21:30

Na rozcesani vlasku u panenek - doporucuji namocit vlasy do avivaze a po nekolika hodinach rozcesat :D :palec:

matsek
Povídálka 37 příspěvků 13.12.17 21:07

Když dáš do Googlu panenka Adélka obrázky, tak tam je také mezi nimi. Má černou sukni s velkým puntíky a má punčochy. Zpívá 4pisnicky a odpovídá na otázky. Ta nešišlá vůbec. Ty vlasy jsem ale neprohlizela a rozbalovat se mi ji nechce.

Aliik
Echt Kelišová 8271 příspěvků 15.12.17 06:42

Starší dcera má také panenku od Gotz, konkrétně Jessicu, a také spokojenost maximální ;) Podařilo se mi je najít naživo, aby si ji mohla „osahat“ - původně jsme měli vybranou Hannah, ale naživo jasně vyhrála Jessica. Byla taková jemnější, má měkké tělíčko (ač to pod šatami tak nevypadá) a tím se prima obléká ;)
EDIT: Máme ji už rok, byl to hlavní dárek k 7.narozeninám

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >