Panenka Adélka vs Baby Born sestřička

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baryskaa
Povídálka 43 příspěvků 11.12.17 23:52
panenka Adélka vs baby born sestřička

Dobrý večer, chtěla bych dceři 2,5 koupit pod stromek panenku nemiminko a rozhoduji se mezi PANENKA ADÉLKA 100 FUNKCÍ nebo BABY born Starší sestřička, nemáte někdo srovnání nebo některou z nich doma, jestli to stojí za to? Adélka je lepší v tom, že mluví, ale baby born už máme miminko, takže oblečení apod. + je ohebná, dá se koupat a ty vlásky taky vypadají kvalitněji. Loni dostala baby born mimčo, hraje si s ní hodně, hlavně ve vaně, ale nakonec jsem ještě kupovala mluvící panenku a tu má taky ráda.
Díky moc

Reakce:
martanek29
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 12.12.17 08:45

@baryskaa Ted jsme kupovali dceri Adelku k narozeninam a musim teda rict, ze nic moc…nechutne sisla, sice jsem to cetla v recenzich, ale kdybych to slysela nazivo, tak ji nikdy nekoupim…kdyby to bylo delany jako miminko, tak nereknu pul slova…ale je to uz panenka s vlasy a to sislani je fakt hrozny…no a kvalita vlasu je taky spatna…ma je v krabici krasne ucesany, ale jak se rozpusti a chce clovek udelat jiny uces, tak vlasy chybi a vypada to doooost blbe. A uz se zacinaji po necelym tydnu pekne cuchat. Takze mozna lepsi ta Baby born. Nad tou jsem taky premyslela, ale segra ji kupovala neteri k Vanocum, tak jsem chtela koupit jinou…chyba…jestli budes chtit, nafotim ti ty vlasy, jak vypadaji rozpusteny…

matsek
Povídálka 38 příspěvků 12.12.17 09:03

Já koupila dceři Adélku pod stromeček. Nevím jak s vlasy je jen odzkoušena jak mluví a už jsem ji zabalila. Je moc krásna a nešišlá ani trochu a krásně vyslovuje. Je to ta s puntikovanou černobílou sukní.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 12.12.17 09:15

@matsek Adelka 100 funkci je trochu jina asi…ma ruzovou puntikovou sukni. A sisla fakt desne :mrgreen:

Topgal
Stálice 79 příspěvků 9 inzerátů 12.12.17 12:20

Ahoj, dcera dostane na Vánoce Baby Born sestřičku, objednávala jsem na mall.cz a vyšla mě na 1299 kč a je moc pěkná, může se i koupat a ty vlasy vypadají kvalitně, kamarádka jí kupovala loni pro svou dceru a je spokojená :kytka:

baryskaa
Povídálka 43 příspěvků 12.12.17 16:12

Tak ty vlásky jsou hrozný teda, díky za fotku. Já jsem uvažovala o tý s kufrem, nějaká cestovatelka, ale z toho šišlání mám teda obavy

MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 12.12.17 16:14

Nejlepší vlásky u panenek co máme mají ty od Gotz. Máme Just like me a jsme maximálně spokojení. Dcera se s ní i koupe a vlásky jsou pořád krásné.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 12.12.17 18:33

U teto byl taky kufr a nejaky sponky do vlasu. Ale fakt bych sla uz do jine…Nacesana krasne, ale po rozbaleni des…tak vyber dobre ;)

@baryskaa píše:
Tak ty vlásky jsou hrozný teda, díky za fotku. Já jsem uvažovala o tý s kufrem, nějaká cestovatelka, ale z toho šišlání mám teda obavy
baryskaa
Povídálka 43 příspěvků 12.12.17 19:27

@MisaHanuska taje krásná a dá se koupit i u nás, nikde ji nemůžu najit

baryskaa
Povídálka 43 příspěvků 12.12.17 19:28

Ha už jsem ji objevila

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 12.12.17 21:30

Na rozcesani vlasku u panenek - doporucuji namocit vlasy do avivaze a po nekolika hodinach rozcesat :D :palec:

matsek
Povídálka 38 příspěvků 13.12.17 21:07

Když dáš do Googlu panenka Adélka obrázky, tak tam je také mezi nimi. Má černou sukni s velkým puntíky a má punčochy. Zpívá 4pisnicky a odpovídá na otázky. Ta nešišlá vůbec. Ty vlasy jsem ale neprohlizela a rozbalovat se mi ji nechce.

Aliik
Echt Kelišová 8340 příspěvků 15.12.17 06:42

Starší dcera má také panenku od Gotz, konkrétně Jessicu, a také spokojenost maximální ;) Podařilo se mi je najít naživo, aby si ji mohla „osahat“ - původně jsme měli vybranou Hannah, ale naživo jasně vyhrála Jessica. Byla taková jemnější, má měkké tělíčko (ač to pod šatami tak nevypadá) a tím se prima obléká ;)
EDIT: Máme ji už rok, byl to hlavní dárek k 7.narozeninám

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >