Panenka baby born nebo baby anabel?

8
1.4.20 09:33

panenka baby born nebo baby anabel?

Ahoj mám problém, dcera bude mit 3 roky a jelikož máme maly miminko, tak si přeje k narozkam panenku jako miminko. Dívala sem se na baby born nebo Anabel, můžete mi prosím někdo poradit která je lepší. Když jsou hračkařství zavřeny tak se nemám kde optat.Tak to zkouším tady. Už mám z toho hlavu jak patrací balon. Obyč panenek má plno, ale chce mit opravdovy mimčo jak je bracha.Diky moc :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1207
1.4.20 09:52

My jsme dceři koupili Anabell. Sice nemá tak hezké tělo, ale umí spoustu věcí. Dcera byla unešená, když začala opravdu hýbat pusinkou při pití z láhve nebo když měla cumel.
Taky další funkce jsou super, jako smích, pláč, žvatlání.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.4.20 10:06

Ja taky bych raci anabel, ale mala ze chce ji koupat ale mam obavu z potopy, jestli to z ni potece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16021
1.4.20 10:06

Záleží co s ni chces delat, annabel ma hadrove telo, takže je takova vic na mazleni, ale svlecena vypada divně, ma v tele takovy strojek takze je celkem těžká. Baby born je celoplastova, da se koupat, naha vypada jako normlani miminko, co se tyce funkci nebo vahy to netusim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1207
1.4.20 10:10

@Kriss Tina baby Born vypadá fakt jako miminko, ale vůbec nic neumí. Jen čůrat /kakat. Ale nic neřekne, nebrečí, nesměje se.
Když přijede neteř, která má baby Born, hned si jde půjčit naší Anabell.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.4.20 10:24

Prave bych rači aby dělala zvuky nebo něco uměla. Už mám asi rozhodnuto.Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16021
1.4.20 10:25

@ElisC my mame annabel a me se nelibi, ty zvuky co dela jsou otravne, kdyz spi tak to zni jak kdyby byla nekde na přístrojích na aru :D takove hrozně nepřirozené a pořád se opakuje dokola to samé, panenka se naji, brečí, prdne si (aspon mi to ten zvuk pripomina), zasmeje se a de spát, párkrát zachrochta a konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23381
1.4.20 10:38

Máme anabel a spokojenost. Taky jsem vybírala, aby něco uměla. Nesmí se koupat, ale to mi nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
1.4.20 10:44

Anabel je jméno nějaký ďábelský panenky z hororu, to bych nekupovala :oops: 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
1.4.20 10:55

Máme všechny co jsou, postupně nasbírané z narozenin a vánoc, a Anabel vede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
2.4.20 13:26

Mame obe a oblibenejsi je baby born, muze s ni totiz do vany :) anabel sice vydává zvuky, ale je to furt dokolecka a dcerku to rychle prestalo bavit. Osobně bych rekla, ze baby born je vzhledove hezci, u anabel mi prijde, ze je proste takova divná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama