Panenka Gorjuss - je vhodná pro čtyřletou?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kopretina 12
Kecalka 290 příspěvků 05.12.17 09:08
Panenka Gorjuss - je vhodná pro čtyřletou?

Máte některá doma tuto panenku? Jde mi o to, aby byla na hraní, ne jen na dekoraci. Z videí na youtube mi není zřejmé, jestli má měkké nebo tvrdé tělíčko a jaká je to celkově kvalita. Poradíte prosím?

Reklama

Reakce:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 10:59

Já nevím no, pro čtyřletou spíš nějaký Mimi. Mě se nelíbí, že nemá obličej. :nevim:

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 05.12.17 11:03

@kopretina 12 Myslím, že tělo bude mít tvrdé, ale taky se mi nelíbí, že nemá obličej. U nás frčí panenky Just Like me od Gotz :palec: Takže letos k této přibude ještě zrzka Lucia. :mrgreen:

iziwolvie
Kecalka 366 příspěvků 07.12.17 11:14

Panenka je opravdu nádherná, ale myslím, že pro tak malé dítko nebude vhodná. Tady je popis, z čeho je vyrobená https://www.peripetie.cz/…s-toadstools . Raději bych jí pořídila nějaké miminko, nebo nějakou plastovou panenku, která bude víc „dětská“. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama