Reklama

Panenka Gorjuss - je vhodná pro čtyřletou?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kopretina 12
Kecalka 291 příspěvků 05.12.17 09:08
Panenka Gorjuss - je vhodná pro čtyřletou?

Máte některá doma tuto panenku? Jde mi o to, aby byla na hraní, ne jen na dekoraci. Z videí na youtube mi není zřejmé, jestli má měkké nebo tvrdé tělíčko a jaká je to celkově kvalita. Poradíte prosím?

Reklama

Reakce:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 10:59

Já nevím no, pro čtyřletou spíš nějaký Mimi. Mě se nelíbí, že nemá obličej. :nevim:

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 05.12.17 11:03

@kopretina 12 Myslím, že tělo bude mít tvrdé, ale taky se mi nelíbí, že nemá obličej. U nás frčí panenky Just Like me od Gotz :palec: Takže letos k této přibude ještě zrzka Lucia. :mrgreen:

iziwolvie
Kecalka 380 příspěvků 07.12.17 11:14

Panenka je opravdu nádherná, ale myslím, že pro tak malé dítko nebude vhodná. Tady je popis, z čeho je vyrobená https://www.peripetie.cz/…s-toadstools . Raději bych jí pořídila nějaké miminko, nebo nějakou plastovou panenku, která bude víc „dětská“. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >